AKTUALNOŚĆI

Zapraszamy na nasz kanał YouTube
Gdzie mozna zobaczyć realizacje i prezentacje paneli

Axitech - -youtube


Szkło laminowane do łazienki na wymiar

Szkło laminowane to materiał dekoracyjny, który coraz chętniej znajduje zastosowanie również w łazienkach. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom, a także możliwościach aranżacyjnych – w tym pełnej personalizacji, znajduje coraz większą rzeszę fanów. Dlaczego warto wybrać szkło laminowane do łazienki z oferty Axitech? Sprawdź w dalszej części opisu – zapraszamy.

Szkło laminowane – łazienka jak ze snów

Dlaczego warto wybrać szkło laminowane do łazienki? Przede wszystkim ze względu na uniwersalność tego materiału. Laminowane panele ze szkła doskonale łączą się zarówno z drewnem, jak i metalicznymi elementami, dzięki czemu sprawdzą się w łazienkach utrzymanych w modernistycznym stylu. Szkło laminowane doskonale podkreśla wszystkie akcenty pomieszczenia i nadaje wnętrzu gracji.

Odpowiednio zaaranżowane szkło laminowane do łazienki sprawi, że pomieszczenie nie tylko stanie się funkcjonalne, ale również klimatyczne, co będzie sprzyjać długim chwilom relaksu pod prysznicem czy przed lustrem.

Szkło do łazienki laminowane – zaprojektuj je tak, jak uważasz

Marzysz o projekcie, który spełni wszystkie Twoje wymagania? Masz swoją wizję, którą chcesz przenieść na ścianę? W takim razie jesteś w dobrym miejscu. Dzięki Axitech masz szansę zaprojektować szkło laminowane do łazienki o dokładnie takim wyglądzie, jak sobie wymarzysz. Możliwe jest to dzięki ogromnemu bankowi zdjęć, z którym współpracujemy. Dysponujemy ponad 60 000 000 grafik, które następnie przenosimy na szkło laminowane. Posiadamy zdjęcia utrzymane w takiej tematyce jak: kosmos, zwierzęta, owoce, warzywa, woda, góry, abstrakcja, kwiaty i wiele więcej. Przejrzyj pełną ofertę wzorów na szkło laminowane do łazienki i wybierz motyw, który skradnie Twoje serce.

Szkło laminowane do łazienki – cechy produktu

Oferowane przez Axitech łazienkowe szkło laminowane zostało stworzone przede wszystkim pod kątem trwałości. Panel laminowany doskonale chroni ścianę przed zabrudzeniami i zniszczeniami. Nasze wyroby są odporne na zarysowania i zachlapania, a także na działanie czynników takich jak wilgoć czy wysokie temperatury. Dzięki swoim walorom odpornościowym nie musisz martwić się o kontakt szkła z wodą lub innym płynem. Co więcej, dzięki swojej gładkiej strukturze szkło laminowane łazienkowe jest również łatwe w pielęgnacji.

Laminowane szkło łazienkowe na wymiar – Axitech

W Axitech dostosowujemy się do każdego klienta, oferując jakościowe szkło łazienkowe na wymiar. Dzięki temu nasze wyroby wpasują się tak naprawdę w każde pomieszczenie – niezależnie od metrażu. Podczas składania zamówienia podaj nam wymiary – my się zajmiemy resztą. Oprócz projektowania i wycinania szkła zajmujemy się jego późniejszym transportem, a także montażem. Skorzystaj z naszych usług już dziś i ciesz się pięknym i trwałym szkłem laminowanym do Twojej łazienki, która zyska blasku.

Sprawdź również pozostałe produkty z kategorii materiałów aranżacyjnych do łazienki:

-panele szklane do łazienki,
-podświetlane panele do łazienki,
-lacobele do łazienki,
-szklane fronty łazienkowe,
-płytki i kafelki szklane do łazienki.

Serdecznie zapraszamy – Axitech.