AKTUALNOŚĆI

Zapraszamy na nasz kanał YouTube
Gdzie mozna zobaczyć realizacje i prezentacje paneli

Axitech - -youtube


Szkło laminowane do kuchni na wymiar

Szkło laminowane do kuchni pełni ciekawą i modernistyczną formę aranżacyjną, która coraz częściej zastępuje tradycyjne płytki ścienne. Rozwiązanie to polecane jest każdemu, komu zależy na tym, aby przestrzeń kuchenna była nie tylko funkcjonalna, ale również doskonale się prezentowała o każdej porze.

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty, w której proponujemy gustowne laminowane szkło do kuchni na wymiar – Axitech.

Szkło laminowane – kuchnia w nowoczesnym wydaniu

Szkło laminowane w kuchni doskonale łączy się z drewnem, a także metalicznymi dodatkami, które utrzymane są w nowoczesnym stylu. Odpowiednio wkomponowane sprawi, że cała przestrzeń zostanie subtelnie podkreślona, a w kuchni zapanuje wyjątkowy klimat, który sprawi, że pomieszczenie stanie się sercem domu.

Szkło laminowane do kuchni – do czego wykorzystać?

Szkło laminowane kuchenne wykorzystywane najczęściej jest jako wykończenie ściany pomiędzy blatem a wiszącymi szafkami. Takie rozwiązanie sprawia, że całość subtelnie łączy się ze sobą, tworząc gustowny kącik, który uprzyjemni codzienne gotowanie i inne prace kuchenne.

W Axitech każdy klient ma okazję wybrać wzór, który idealnie podpasuje się do wnętrza. Nasza firma korzysta z ogromnej bazy zdjęć, w której znajdują się miliony grafik o różnej tematyce jak m.in. krajobrazy, wodospady, kosmos, kwiaty, zwierzęta, miasta i wiele innych. Dzięki temu z pewnością dobierzesz motyw, który trafi idealnie w Twój gust.

Laminowane szkło do kuchni – łatwa pielęgnacja i ochrona ściany

Kuchenne szkło laminowane ma nie tylko funkcję aranżacyjną, która podnosi walory estetyczne kuchni, ale również ochronną. Warto wiedzieć, że przestrzeń robocza nad blatem jest szczególnie narażona na różne zabrudzenia, zachlapania czy zniszczenia. Dlatego też ściana, na której znajduje się laminowanie szkło kuchenne, jest odporna m.in. na działanie wysokich temperatur czy zarysowania.

Co więcej, szkło laminowane do kuchni jest również bardzo łatwe w pielęgnacji i dużo łatwiej jest je utrzymać w czystości, niż tradycyjne płytki.

Oferowane na naszej stronie szkło laminowane jest bardzo wytrzymałe i cechuje się odpornością na działanie wody czy wilgoci.

Cena szkła laminowanego do kuchni – Axitech

W Axitech staramy się, aby nasza oferta była przystępna cenowo dla każdego klienta. Dlatego też oferujemy szkło kuchenne laminowane w bardzo konkurencyjnych cenach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą, a także kontaktu z nami w celu omówienia transportu oraz montażu szkła laminowanego do kuchni.

Polecamy sprawdzić również pozostałe wyroby aranżacyjne do kuchni z naszej oferty, w której znajdują się m.in. panele szklane do kuchni, fronty szklane do szafek kuchennych, lacobele do kuchni, szklane płytki do kuchnipodświetlane kuchenne panele czy obrazy na plexi do kuchni.