AKTUALNOŚĆI

Obecnie na stronie trwają prace majace na celu poprawę funkcjonalności oraz wprowadzenie nowych produktów. Sklep w pełni działa i mozna dokonywac zakupów. Jeśli nie otrzymają Państwo zraz po zamówieniu maila z potwierdzeniem zamówienia prosimy o tym poinformować na adres biuro@axitech.pl   
 
AKTUALNOŚĆI

Obrazy podświetlaneDodajemy nowe produkty, obrazy podświetlane w dziale "Akcesoria" są to obrazy z podświetleniem pełnym w trzech wymiarach. Produkt jest gotowy do montażu w zestawie z zasilaczem oraz zawieszkami na ścianę. Obraz można również montować w innych miejscach niz sciana bez przyklajania na stałe.
 


PShowBlog Kategorie

Szkło laminowane, klejone na wymiar

                 szklo-laminowane                        szklo-laminowane              

Szkło laminowane co to jest

Szkło laminowane jest to szkło składające się z dwóch lub więcej warstw szkła sklejanych ze sobą w wysokiej temperaturze za pomocą specjalnych folii klejowych, szkło uprzednio oczywiście jest zahartowane. Warstwy klejowe nie wpływają na barwę oraz przeźroczystość szkła. Laminowanie nadaje tafli szkła dużą wytrzymałość i nie pozwala za rozpryśnięcie w przypadku stłuczenia.

Pomiędzy dwoma taflami szkła można umieścić różnego rodzaju folie kolorowe, inne płaskie i cienkie elementy dekoracyjne jak papiery, tekstylia itp, dzięki temu możemy skomponować własny wzór i uatrakcyjnić wygląd. Szkło do laminowania może być również piaskowane, trawione, malowane, grawerowane według wzoru klienta.

Zastosowanie:

Szkło laminowane jest uważane za szkło bezpieczne i stosowane wszędzie tam gdzie zwykle szkło mogło by być zagrożeniem. Może być stosowane jako balustrady, ścianki działowe, schody, daszki itp.

Technologia:

Do laminowania szkła używane są najnowszej generacji folie EVA dzięki którym szkło można stosować także na zewnątrz budynków, szkło jest klejone w temp. 130 stopni celcjusza

Zalety:

Duża wytrzymałość, nie rozpryskuje sie przy stłuczeniu, szerokie zastosowanie w budownictwie i w branży dekoracyjnej .

Jak zamówić szkło laminowane:

1) Napisz lub zadzwoń do nas aby omówić szczegóły projektu  ,doradzimy jakie dobrać szkło , mocowania , przygotujemy wycenę itp.  Lub dokonaj zakupu w sklepie.

2) W ciągu 24 godzin otrzymasz od nas do akceptacji wycenę lub potwierdzenie zamówienia .

3) Czekasz na dostawę w ustalonym terminie .

Montaż oraz transport:

Ustalany indywidualnie z każdym klientem.

Termin realizacji - Od 12 do 15 dni roboczych, (może uleć zmianie). Informujemy klienta co kilka dni na jakim etapie jest jego zlecenie.