AKTUALNOŚĆI

Zapraszamy na nasz kanał YouTube
Gdzie mozna zobaczyć realizacje i prezentacje paneli

Axitech - -youtube


Szklane fronty do łazienki na wymiar

Szklane fronty do mebli łazienkowych są elementami dekoracyjnymi, które są zgodne z najnowszymi trendami. Wykorzystanie ich sprawia, że w łazience zaczyna panować modernistyczny klimat, który optycznie powiększa pomieszczenie i nadaje mu gracji. Sprawdź naszą ofertę i zobacz, jak meble łazienkowe ze szklanymi frontami mogą pięknie prezentować się w Twoim domu.

Szklane fronty meblowe do łazienki

Nie masz pomysłu na meble łazienkowe? Szklane fronty są więc rozwiązaniem dla Ciebie. Są one symbolem elegancji – błyszczące, przyozdobione subtelną grafiką, sprawią, że nie tylko meble nabiorą nowego oddechu, ale również całe pomieszczenie. Fronty szklane doskonale dopasowują się zarówno w tradycyjny styl, jak i nieco nowocześniejsze klimaty. Świetnie łączą się z drewnem i metalem, tworząc przy tym spójną całość w łazience.

Gustowne meble łazienkowe – szklane fronty z oferty Axitech

Oferowane przez Axitech szklane fronty do mebli łazienkowych wykonane zostały w nowoczesnych technologiach, gwarantującym im odpowiednią trwałość. Odporne są na zarysowania, wilgoć, wysokie temperatury i inne uszkodzenia. Fronty są również łatwe w pielęgnacji.

Sprawdź pełną ofertę i już dziś zaprojektuj szklane fronty do łazienki, które spełnią Twoje wymagania. Oferujemy nieograniczone możliwości aranżacyjne – posiadamy dostęp do ponad 60 000 000 milionów zdjęć, które utrzymane są w takich motywach jak m.in. zwierzęta, kosmos, woda, góry, wschody i zachody słońca, abstrakcja, krajobrazy czy miasta.

Zachęcamy do zajrzenia do pozostałej części oferty z kategorii materiałów do łazienki. Wśród nich znajdziesz m.in. panele szklane do łazienki, lacobele do łazienki, szklane płytki do łazienkilaminowane szkło łazienkowe czy podświetlane panele do łazienki.