AKTUALNOŚĆI

Zapraszamy na nasz kanał YouTube
Gdzie mozna zobaczyć realizacje i prezentacje paneli

Axitech - -youtube


Szklane fronty do kuchni na wymiar

Szklane fronty kuchenne to doskonała opcja dla każdego, kto planuje wprowadzić do swojej kuchni świeży, nowoczesny klimat. Szkło nadaje pomieszczeniu elegancji, a także subtelnie wprowadza do niego gustowne akcenty, które nadają wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.

Na stronie Axitech znajdziesz wyjątkowe fronty kuchenne szklane, które dopasujesz do każdego rodzaju kuchni. Sprawdź już dziś bogatą ofertę i przekonaj się, dlaczego warto wybrać oferowane przez Axitech szklane fronty do szafek kuchennych. Zapraszamy!

Szklane fronty kuchenne – podnieś atrakcyjność swojej kuchni

Fronty szklane kuchenne to powiew świeżości dla każdej kuchni. Są to eleganckie i stylowe wyroby, które z miejsca odmienią oblicze każdego pomieszczenia. Odpowiednio dobrane szklane fronty kuchenne doskonale wkomponują się w każdy styl – niezależnie od tego, czy będzie to kuchnia nowoczesna, industrialna czy minimalistyczna. Wszystko to za sprawą tego, że szkło świetnie łączy się zarówno z drewnem, jak i metalem, dzięki czemu doskonale wpasuje się pomiędzy blat, szafki czy zabudowę kuchenną.

Fronty kuchenne szklane – wyobraźnia jedynym ograniczeniem

Ogromną zaletą oferowanych na naszej stronie frontów szklanych kuchennych jest fakt, że mogą być one udekorowane tak naprawdę na każdy sposób. Bogate wzornictwo sprawia, że szklane fronty do szafek kuchennych trafią w gust każdego klienta. Wydruki na wyroby realizowane są z ogromnej bazy zdjęć (miliony grafik w różnych kategoriach tematycznych), która jest powiązana bezpośrednio z Axitech.

Takie rozwiązanie sprawia, że fronty meblowe szklane dobierzesz idealnie do swoich potrzeb, a także stylu, w jakim utrzymana jest kuchnia. Szeroki wybór motywów sprawia, że podczas projektowania szklanych drzwiczek do szafek kuchennych jedynym naszym ograniczeniem jest wyobraźnia.

W kategorii fronty szklane do kuchni na dole strony pokazane są przykładowe grafiki, które możemy umieścić na naszych wyrobach. Sprawdź pełną ofertę i wybierz motyw, który odmieni oblicze Twojej kuchni.

Fronty szklane do szafek kuchennych – wygląd to nie wszystko

Fronty meblowe szklane to nie tylko ponadczasowy wygląd odmieniający charakter pomieszczenia. Nasze wyroby cechują się również niebywałą jakością wykonania. Szklane drzwiczki do szafek kuchennych wykonane zostały z trwałych materiałów, a także za pomocą nowoczesnych technologii zapewniającym im odporność na zarysowania oraz czynniki zewnętrzne jak m.in. wilgoć czy wysokie temperatury.

Fronty szklane do mebli kuchennych – łatwe w czyszczeniu

Fronty szklane do mebli kuchennych z oferty Axitech są również bardzo łatwe w czyszczeniu. Posiadają one gładką strukturę, która odporna jest na głębsze wnikanie brudu. To z kolei sprawia, że szkło do frontów kuchennych przeczyścić możesz za pomocą ściereczki (na sucho lub mokro).
Szklane fronty szafek kuchennych – ceny dogodne dla każdego

Szklane fronty do mebli kuchennych w Axitech wykonywane są na wymiar i indywidualnie pod każdego klienta. Staramy się, aby nasza oferta była korzystna dla każdego, kto decyduje się na to nowoczesne rozwiązanie. Dlatego też cena za nasze fronty szklane do kuchni nie jest wygórowana, co pozwoli nabyć jakościowy element kuchenny w kwocie, która przyjazna jest portfelowi.

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty, w której oprócz szklanych frontów kuchennych znajdują się również inne aranżacje do kuchni, wśród których znajdziesz m.in.

- panele szklane do kuchni,

- labocele do kuchni,

- panele podświetlane do kuchni,

- szkło laminowane kuchenne,

- obrazy na plexi kuchenne,

- kafelki i płytki szklane.