AKTUALNOŚĆI

Obecnie na stronie trwają prace majace na celu poprawę funkcjonalności oraz wprowadzenie nowych produktów. Sklep w pełni działa i mozna dokonywac zakupów. Jeśli nie otrzymają Państwo zraz po zamówieniu maila z potwierdzeniem zamówienia prosimy o tym poinformować na adres biuro@axitech.pl   
 
AKTUALNOŚĆI

Obrazy podświetlaneDodajemy nowe produkty, obrazy podświetlane w dziale "Akcesoria" są to obrazy z podświetleniem pełnym w trzech wymiarach. Produkt jest gotowy do montażu w zestawie z zasilaczem oraz zawieszkami na ścianę. Obraz można również montować w innych miejscach niz sciana bez przyklajania na stałe.
 


PShowBlog Kategorie

Fronty szklane meblowe na wymiar

Na szkle 4mm - 550zł/m2

Szklane fronty meblowe z grafiką

Dają całkowicie nowe możliwości dekoracyjne jest to nowoczesne rozwiązanie dla mebli dające ogrom możliwości poprzez dobór dowolnego projektu graficznego . Panele doskonale nadają się do zastosowania jako odnowienie zużytych frontów meblowych. Ponadto szkło prezentuję się wyjątkowo elegancko jest estetyczne i łatwe w utrzymaniu czystości.

Zastosowanie

Szklane fronty ze względu na swoją uniwersalność mogą być stosowane w meblach kuchenny, łazienkowych , biurowych , meblach młodzieżowych jako nakładki szklane na drzwiczki, szuflady , lady, blaty kuchenne.

Wzór na frontach jest tak ułożony, aby był połączony na poszczególnych szafkach i szufladach może być również kontynuacją wzoru panela szklanego na ścianie. 

Zalety

Odporne na zarysowania - łatwe w utrzymaniu czystości oraz w montażu - Indywidualny dobór projektu – nowoczesny design 

Technologia

Szklane fronty to szkło hartowane o grubości 4mm ze szlifowanymi krawędziami z bezpośrednim drukiem UV na szkle oraz laminacją druku która zabezpiecza nadruk przed uszkodzeniami mechanicznymi. Szkło jest docinane na wymiar każdego elementu , może posiadać otwory pod klamki . Montaż odbywa się za pomocą naklejenia szkła na dotychczasowy front, do tego celu można wykorzystać silikon do luster . Po wyschnięciu można zamontować front do szafki i ewentualną klamkę. 

UWAGA - w naszym sklepie w cenę panela są wliczone wszelakie otwory, szlifowanie krawędzi, itp.

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za wykończenie szkła tak jak w innych sklepach. 

Zdjęcia

Nasz sklep jest połączony z jednym z największych banków zdjęć na świecie, oferującym około 60 000 000 grafik. Dzięki temu nasi klienci posiadają dostęp do ogromnej bazy zdjęć . Zdjęcia można wybierać w naszym sklepie lub bezpośrednio na fotolia.com UWAGA - klienci składający u nas zamówienie nie płacą za wykup zdjęcia , to my pokrywamy koszt wykupu wybranego przez klienta zdjęcia. 

Jak zamówić szklane fronty meblowe

1) Określ potrzebne wymiary , rozrysuj na kartce układ frontów z ich wymiarami 

2) Dokonaj zakupu poszczególnych elementów lub prześlij nam rysunek z układem i wymiarami frontów 

a) Poprzez nasz sklep ( wybierając zdjęcie lub dodając swoje, wpisując wymiary, potwierdzając zakup)

b)Złóż zamówienie poprzez maila (podając wymiary oraz nr. wybranego zdjęcia lub przesyłając własne)

c) Telefonicznie 

3) W ciągu maksymalnie 24 godzin otrzymasz od nas do akceptacji potwierdzenie zamówienia, wycenę, projekt techniczny, projekt graficzny oraz omówimy telefonicznie szczegóły techniczne.

4) Czekasz na dostawę w ustalonym terminie 

Montaż oraz transport

- Samodzielny montaż, opis samodzielnego montażu w dziale "Dodatkowe informacje"

- Samodzielny pomiar, opis samodzielnego pomiaru w dziale "Dodatkowe informacje"

- Pakowanie: panele pakowane są w styropian oraz drewniane skrzynie. 

Termin realizacji - Od 7 do 10 dni roboczych, (może uleć zmianie). Informujemy klienta co kilka dni na jakim etapie jest jego zlecenie.