Zapraszamy do przeczytania artykułu na temat tanich paneli szklanych. Wyjaśniamy w nim jak nie dac sie oszukać oraz jak rozpoznać tanią poróbkę od solidnie wykonanego produktu.AKTUALNOŚĆI

Obrazy podświetlaneDodajemy nowe produkty, obrazy podświetlane w dziale "Akcesoria" są to obrazy z podświetleniem pełnym w trzech wymiarach. Produkt jest gotowy do montażu w zestawie z zasilaczem oraz zawieszkami na ścianę. Obraz można również montować w innych miejscach niz sciana bez przyklajania na stałe.
 


Przeznaczenie

    Promocja / Wyprzedaż

    W chwili obecnej mamy w wyprzedaży panel szklany, szkło hartowane o grubości 6mm + nadrukUV+laminacja

    Panel naścienny + nadruk UV , z dowolnie wybraną grafiką o wymiarach - 900mm x 2300mm , wykup grafiki wybranej na www.fotolia.pl GRATIS Cena panela - 1211zl UWAGA - transport panela wyceniany indywidualnie w zależności od miejscowości docelowej.

    Wyprzedaż obejmuje promocje w postaci -10% ceny do każdego zakupionego w wyprzedaży panela darmowy wykup dowolnie wybranego zdjęcia na www.fotolia.pl, oraz darmową dostawę do 100 km od Olkusza , powyżej 100km doliczamy koszt transportu za km

    Aby dokonać zakupu, prosimy o zamówienie na adres e-mail, biuro@axitech.pl w zamówieniu proszę wskazać który panel Państwo zamawiacie oraz przesłaać numer wybranej grafiki. Następnie przygotujemy projekt wizualny i prześlemy Państwu do akceptacji. Po akceptacji przystępujemy do realizacji.