AKTUALNOŚĆI

Zapraszamy na nasz kanał YouTube
Gdzie mozna zobaczyć realizacje i prezentacje paneli

Axitech - -youtube


  Panele podświetlane - Podświetlenie tylne

  Ile kosztują panele i obrazy z podświetleniem tylnym 

  Rodzaj podświetleniaGrubośćNapięcieCena za m2 
  Podświetlenie tylne20mm12V900 zł

  Jak zamówić obraz, panel z podświetleniem tylnym

  Panel z podświetleniem tylnym to kolejna propozycja dla naszych klientów. Jego cechą jest charakterystyczne rozproszenie światła na ścianie tzw. efekt halo. Polega to na tym iż diody led są montowane z tyłu panela i zwrócone w kierunku ściany, co po zaświeceniu daje niezwykłe wrażenie wylewania łuny światła z za obrazu. Grafika na panelu również jest delikatnie podświetlana. Taki panel stosuje się przede wszystkim jako obraz wiszący, ponieważ dla uzyskania pełnego efektu potrzebna jest przestrzeń około30cm dookoła obrazu.

  Panele z podświetleniem tylnym  - opis produktu

  Panel jest gotowy od razu do montażu. W zestawie znajduje się zasilacz, jest również możliwość dokupienia ściemniacza sterowanego pilotem.
  Dookoła jest zastosowana ramka aluminiowa (aluminium anodowane -matowe) w której mieści się elektronika, pracuje również jako radiator odprowadzając ciepło oraz estetycznie wykańcza panel po krawędziach. Profil na życzenie klienta może być malowany proszkowo na dowolny kolor RAL (jest to usługa dodatkowo płatna).
  Front panela jest to szkło hartowane o grubości 4mm, na którym nadrukowywana jest grafika wybrana przez klienta lub jednolity kolor w technologii UV  następnie druk jest laminowany.
  Panel jest zasilany napięciem 12V, kolor podświetlenia LED może być ciepły biały lub zimny biały ( do wyboru klienta )  Czas żywotności diod podawany przez producenta to około 40.000 godzin. 

  szklo-podswietlane-do-kuchni