AKTUALNOŚĆI

Zapraszamy na nasz kanał YouTube
Gdzie mozna zobaczyć realizacje i prezentacje paneli

Axitech - -youtube


  Panele podświetlane - Podświetlenie RGB

  Ile kosztuje panel z podświetleniem RGB

  Rodzaj podświetleniaGrubośćNapięcieCena za m2 
  Podświetlenie RGB20mm12V1550 zł

  Jak zamówić panele RGB

  Panel z podświetleniem RGB działa na dokładnie tej samej zasadzie co panel z podświetleniem pełnym. Jedyna i najważniejsza różnica polega na tym że panel nie posiada grafiki, jest jednorodnie biały gdy jest wyłączony ale po włączeniu świeci wybranym kolorem na całej powierzchni. Kolor świecenia wybiera się za pomocą pilota który posiada bardzo wiele funkcji: miedzy innymi wybór barwy świecenia, programowanie zmiany oraz tempa barwy, efekty migotania i stroboskopu oraz wiele innych, oczywiście panel może też swiecić cały czas raz wybraną barwą.   

  Panele z podświetleniem RGB - opis produktu

  Panel RGB również jest modułem gotowym do montażu. Całą konstrukcje scalają profile aluminiowe ( aluminium anodowane-matowe) oraz odpowiadają za odprowadzenie ciepła od diod led. Wymiar profilu to 20mmx20mm, profil może być malowany proszkowo na kolor RAL według życzenia klienta (usługa dodatkowo płatna).
  Przód panela to szkło hartowane o grubości 4mm bez nadrukowanej grafiki, następnie znajdują się blendy, folie, matryca rozpraszająca światło oraz diody RGB.
  Panel zasilany jest napięciem 12V ( w zestawie znajduje się zasilacz oraz sterownik wraz z pilotem )  Czas żywotności diod podawany przez producenta to około 30.000 godzin. 

  podswietlane-szklo-do-kuchni