AKTUALNOŚĆI


PROMOCJA
Do 30.09.2021 obniżamy ceny na wszystkie produkty
Każdy kolejny m2 to dodatkowo -10% ceny.

Chcesz kupić do 1m2 produktu -10 % ceny. Chcesz kupić do 2m2 produktu - to za pierwszy metr zapłącisz -10% ceny a za drugi - 20% ceny . Chcesz kupic do 3m2 produktu - za pierwszy metr zapłcisz -10% ceny, za drugi - 20% ceny a za trzeci m2 - 30% ceny.


Jedynym warunkiem aby skorzystać z promocji jest dopisanie 
"Promocja 2021" w zamówieniu lub mailu.
                                           
Zapraszamy do przeczytania artykułu na temat tanich paneli szklanych. Wyjaśniamy w nim jak nie dac sie oszukać oraz jak rozpoznać tanią poróbkę od solidnie wykonanego produktu.AKTUALNOŚĆI

Obrazy podświetlaneDodajemy nowe produkty, obrazy podświetlane w dziale "Akcesoria" są to obrazy z podświetleniem pełnym w trzech wymiarach. Produkt jest gotowy do montażu w zestawie z zasilaczem oraz zawieszkami na ścianę. Obraz można również montować w innych miejscach niz sciana bez przyklajania na stałe.
 


Przeznaczenie

  Panele podświetlane - Podświetlenie RGB

  Podświetlenie Pełne - 1350zł/m2

  Panel z podświetleniem RGB działa na dokładnie tej samej zasadzie co panel z podświetleniem pełnym. Jedyna i najważniejsza różnica polega na tym że panel nie posiada grafiki, jest jednorodnie biały gdy jest wyłączony ale po włączeniu świeci wybranym kolorem na całej powierzchni. Kolor świecenia wybiera się za pomocą pilota który posiada bardzo wiele funkcji: miedzy innymi wybór barwy świecenia, programowanie zmiany oraz tempa barwy, efekty migotania i stroboskopu oraz wiele innych, oczywiście panel może też swiecić cały czas raz wybraną barwą.   

  Panele z podświetleniem RGB - opis produktu

  Panel RGB również jest modułem gotowym do montażu. Całą konstrukcje scalają profile aluminiowe ( aluminium anodowane-matowe) oraz odpowiadają za odprowadzenie ciepła od diod led. Wymiar profilu to 20mmx20mm, profil może być malowany proszkowo na kolor RAL według życzenia klienta (usługa dodatkowo płatna).
  Przód panela to szkło hartowane o grubości 4mm bez nadrukowanej grafiki, następnie znajdują się blendy, folie, matryca rozpraszająca światło oraz diody RGB.
  Panel zasilany jest napięciem 12V ( w zestawie znajduje się zasilacz oraz sterownik wraz z pilotem )  Czas żywotności diod podawany przez producenta to około 30.000 godzin. 

  podswietlane-szklo-do-kuchni