AKTUALNOŚĆI

Zapraszamy na nasz kanał YouTube
Gdzie mozna zobaczyć realizacje i prezentacje paneli

Axitech - -youtube


  Panele podświetlane - Podświetlenie Pełne

  Ile kosztuje panel z podświetleniem pełnym 

  Rodzaj podświetleniaGrubośćNapięcieCena za m2 
  Podświetlenie pełne20mm12V1490 zł

  Jak zamówić panel z podświetleniem pełnym

  Panele z podświetleniem pełnym to autorski produkt firmy Axitech. Jest to unikalne rozwiązanie równomiernego podświetlenia na całej powierzchni. Panel świeci całą powierzchnią tak jak monitor lub telewizor led. Najważniejszym elementem panela jest matryca led wykonywana na laserze to właśnie dzięki niej światło jest rozpraszane i posiada takie samo natężenie na całej powierzchni od krawędzi do środka.
  Panele tego rodzaju mają szerokie zastosowanie w pomieszczeniach mieszkalnych np. kuchniach gdzie są montowane miedzy górnymi a dolnymi szafkami, w łazienkach, salonach jako obrazy, w biurach, w miejscach użyteczności publicznej, klatkach schodowych itp. a także w reklamie oraz jako elementy dekoracyjno-wystawiennicze np. w sklepach. 

  Panele z podświetleniem pełnym - opis produktu

  Panel podświetlany jest modułem który nie wymaga żadnych dodatkowych elementów, po zakupie jest gotowy do montażu. Cała konstrukcja bazuje na profilach aluminiowych ( aluminium anodowane-matowe) które stanowią konstrukcje nośną oraz odpowiadają za odprowadzenie ciepła od diod led. Wymiar profilu to 20mmx20mm, może być malowany proszkowo na kolor RAL według życzenia klienta (usługa dodatkowo płatna).
  Przód panela to szkło hartowane o grubości 4mm na którym nadrukowywana jest grafika w technologii UV, następnie znajdują się  blendy, folie, matryca rozpraszająca światło oraz diody led.
  Panel zasilany jest napięciem 12V ( w zestawie znajduje się zasilacz ) może być sterowany za pomocą pilota który posiada wiele funkcji ściemniania, rozjaśniania, włączania panela oraz efekty migania. Czas żywotności diod podawany przez producenta to około 40.000 godzin. 

  szklo-podswietlane-do-kuchni             zdjecia-na-szkle-podswietlanym