AKTUALNOŚĆI


PROMOCJA
Do 30.09.2021 obniżamy ceny na wszystkie produkty
Każdy kolejny m2 to dodatkowo -10% ceny.

Chcesz kupić do 1m2 produktu -10 % ceny. Chcesz kupić do 2m2 produktu - to za pierwszy metr zapłącisz -10% ceny a za drugi - 20% ceny . Chcesz kupic do 3m2 produktu - za pierwszy metr zapłcisz -10% ceny, za drugi - 20% ceny a za trzeci m2 - 30% ceny.


Jedynym warunkiem aby skorzystać z promocji jest dopisanie 
"Promocja 2021" w zamówieniu lub mailu.
                                           
Zapraszamy do przeczytania artykułu na temat tanich paneli szklanych. Wyjaśniamy w nim jak nie dac sie oszukać oraz jak rozpoznać tanią poróbkę od solidnie wykonanego produktu.AKTUALNOŚĆI

Obrazy podświetlaneDodajemy nowe produkty, obrazy podświetlane w dziale "Akcesoria" są to obrazy z podświetleniem pełnym w trzech wymiarach. Produkt jest gotowy do montażu w zestawie z zasilaczem oraz zawieszkami na ścianę. Obraz można również montować w innych miejscach niz sciana bez przyklajania na stałe.
 


Przeznaczenie

  Panele podświetlane - Podświetlenie Pełne

  Podświetlenie Pełne - 1290zł/m2

  Panele z podświetleniem pełnym to autorski produkt firmy Axitech. Jest to unikalne rozwiązanie równomiernego podświetlenia na całej powierzchni. Panel świeci całą powierzchnią tak jak monitor lub telewizor led. Najważniejszym elementem panela jest matryca led wykonywana na laserze to właśnie dzięki niej światło jest rozpraszane i posiada takie samo natężenie na całej powierzchni od krawędzi do środka.
  Panele tego rodzaju mają szerokie zastosowanie w pomieszczeniach mieszkalnych np. kuchniach gdzie są montowane miedzy górnymi a dolnymi szafkami, w łazienkach, salonach jako obrazy, w biurach, w miejscach użyteczności publicznej, klatkach schodowych itp. a także w reklamie oraz jako elementy dekoracyjno-wystawiennicze np. w sklepach. 

  Panele z podświetleniem pełnym - opis produktu

  Panel podświetlany jest modułem który nie wymaga żadnych dodatkowych elementów, po zakupie jest gotowy do montażu. Cała konstrukcja bazuje na profilach aluminiowych ( aluminium anodowane-matowe) które stanowią konstrukcje nośną oraz odpowiadają za odprowadzenie ciepła od diod led. Wymiar profilu to 20mmx20mm, może być malowany proszkowo na kolor RAL według życzenia klienta (usługa dodatkowo płatna).
  Przód panela to szkło hartowane o grubości 4mm na którym nadrukowywana jest grafika w technologii UV, następnie znajdują się  blendy, folie, matryca rozpraszająca światło oraz diody led.
  Panel zasilany jest napięciem 12V ( w zestawie znajduje się zasilacz ) może być sterowany za pomocą pilota który posiada wiele funkcji ściemniania, rozjaśniania, włączania panela oraz efekty migania. Czas żywotności diod podawany przez producenta to około 40.000 godzin. 

  szklo-podswietlane-do-kuchni             zdjecia-na-szkle-podswietlanym