AKTUALNOŚĆI

Zapraszamy na nasz kanał YouTube
Gdzie mozna zobaczyć realizacje i prezentacje paneli

Axitech - -youtube


Panele podświetlane - Podświetlenie krawędziowe

Podświetlenie krawędziowe - 900zł/m2

Panele z podświetleniem krawędziowym to kolejny nasz nowatorski produkt oparty na profesjonalnych diodach Led. Jego cechą jest charakterystyczne rozproszenie światła, najmocniejsze światło jest przy krawędzi panela a następnie zanika kierując się ku środkowi. Ten efekt świetlny jest charakterystyczny i unikalny. Dzięki temu doskonale nadaję się do zastosowania jako panel szklany do kuchni miedzy szafkami dając efekt dekoracyjnego światła.
Może być stosowany z grafiką lub w jednolitym kolorze. Panel ten spisuje się również doskonale jako obraz wolnowiszący na ścianie. Obraz taki jest mocowany do ściany na dystansach stalowych. Panel może być stosowany z grafiką lub w jednolitym kolorze.

Panele z podświetleniem krawędziowym - opis produktu

Panel jest modułem gotowym od razu do montażu. W zestawie znajduje się zasilacz, jest również możliwość dokupienia ściemniacza sterowanego pilotem.
Dookoła jest zastosowana ramka aluminiowa (aluminium anodowane -matowe) w której mieści się elektronika, pracuje również jako radiator odprowadzając ciepło oraz estetycznie wykańcza panel po krawędziach. Profil na życzenie klienta może być malowany proszkowo na dowolny kolor RAL (jest to usługa dodatkowo płatna).
Front panela jest to szkło hartowane o grubości 6mm, na którym nadrukowywana jest grafika wybrana przez klienta lub jednolity kolor w technologii UV  następnie druk jest laminowany.
Panel jest zasilany napięciem 12V, kolor podświetlenia LED może być ciepły biały lub zimny biały ( do wyboru klienta )  Czas żywotności diod podawany przez producenta to około 40.000 godzin. 

szkło-podświetlane-z-boku             Szkło-podświetlane-do-pokoju