AKTUALNOŚĆI

Zapraszamy na nasz kanał YouTube
Gdzie mozna zobaczyć realizacje i prezentacje paneli

Axitech - -youtube


Płytki i kafelki szklane do łazienki

Płytki szklane do łazienki są doskonałą opcją dla każdego, kto planuje unowocześnić wnętrze. Jest to materiał, na który decyduje się coraz większa liczba osób, które chcą nieco odejść od tradycyjnej formy. Zapoznaj się z ofertą Axitech i wybierz szklane płytki do łazienki, które odmienią wnętrze Twojego domu.

Płytka szklana do łazienki – pomieszczenie w nowym klimacie

Płytki szklane do łazienki podobnie jak ich tradycyjne odpowiedniki służą do dekoracji ścian. Różnią się one jednak wyglądem, a także poszczególnymi właściwościami jak trwałość czy odporność na działanie różnych temperatur. Płyty szklane do łazienki są doskonałą opcją na wprowadzenie świeżego klimatu, a także optycznego powiększenia pomieszczenia.

Płytka szklana do łazienki jest dobrym sposobem na to, aby wnętrze nabrało blasku, a także unikalnego stylu, który sprawi, że każda kąpiel czy codzienna pielęgnacja przed lustrem będzie jeszcze przyjemniejsza.

Nasze kafle szklane do łazienki są materiałami uniwersalnymi, które wykorzystać możesz na wiele sposobów. Doskonale odnajdą się na ścianie czy pomiędzy blatem a lustrem – mogą być również urządzone jako panel szklany do prysznica.

Płytki szklane do łazienki – zaprojektuj je tak, jak chcesz

Każda płytka szklana do łazienki z naszej oferty jest produktem wyjątkowym, który wpasujesz tak naprawdę w dowolny styl. Jak to możliwe? Przede wszystkim za sprawą nieograniczonych możliwości aranżacyjnych. Nasze kafle szklane do łazienki mogą przybrać dowolną formę – mamy dostęp do ponad 60 000 000 motywów. Szeroki wybór sprawia, że możesz zaaranżować materiał w dowolny sposób – tak, aby płytki szklane łazienkowe maksymalnie podkreślały wnętrze i każdy jego akcent.

Jak mogą wyglądać szklane płytki łazienkowe z naszej oferty? To zależy w zupełności od Ciebie – możesz skorzystać z gotowych motywów takich jak m.in. góry, miasta, zwierzęta, owoce, kosmos, woda, wschody i zachody słońca lub przesłać nam swoje zdjęcie. Pamiętaj jednak, aby było one w wysokiej rozdzielczości.

Nasze kafle szklane do łazienki cechują się zawsze najwyższą ostrością obrazu, a także nasyconymi kolorami, głęboką czernią oraz subtelnymi przejściami tonalnymi. Takie efekty osiągamy dzięki wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu (drukarki UV).

Szklane płytki do łazienki – co jeszcze je wyróżnia?

Zespół Axitech zdaje sobie sprawę, jak ważne jest, aby kafelki szklane do łazienki cechowały się najwyższą trwałością. Dlatego też do produkcji wyrobów wykorzystujemy najnowsze technologie i przestrzegamy wszystkich norm. Wiemy, jak specyficzne warunki panują w łazience (wilgoć, wysokie temperatury, para wodna itp.), dlatego też tworzymy płytki łazienkowe szklane, które są niewrażliwe na działanie tego typu czynników. Dodatkowo wysoka trwałość materiałowa zapewnia im ochronę przed zarysowaniem.

Fototapeta szklana do łazienki jest polecana również ze względu na to, że nie jest wymagająca w pielęgnacji. Do wyczyszczenia płytek wystarczy sucha lub mokra ścierka.

Szklane kafelki do łazienki na wymiar – Axitech

Dlaczego warto zaufać Axitech? Od lat projektujemy kafelki łazienkowe szklane dostosowane do wymagań każdego klienta. Wszystkie wyroby wykonujemy na wymiar, a także zajmujemy się ich transportem oraz montażem.

Nie czekaj – skontaktuj się z nami, poinformuj nas, jaki motyw chcesz umieścić na płytkach, podaj wymiary i oczekuj szybkiego transportu do domu. W razie pytań zapraszamy do kontaktu – Axitech.

Płytki szklane do łazienki to tylko część naszej oferty. Sprawdź również pozostałe łazienkowe materiały aranżacyjne, wśród których znajdziesz m.in.: panele szklane do łazienki, podświetlane panele do łazienki, lacobele do łazienkilaminowane szkło łazienkowe czy szklane fronty łazienkowe.