AKTUALNOŚĆI

Zapraszamy na nasz kanał YouTube
Gdzie mozna zobaczyć realizacje i prezentacje paneli

Axitech - -youtube


Płytki i panele szklane do kuchni na wymiar

Płyty szklane do kuchni z oferty Axitech to modernistyczne rozwiązanie dla każdego, kto chce odmienić oblicze swojej kuchni. Podobnie jak tradycyjne płytki wykorzystywane są jako dekoracja ścian. Sprawdź pełną ofertę naszego sklepu i wybierz płytyki szklane do kuchni w wybranym wymiarze oraz motywie, który nada pomieszczeniu niepowtarzalny charakter, który oczaruje każdego, kto wejdzie do Twojej kuchni.

Płyty szklane do kuchni – udekoruj ścianę na nowo

Szklane płyty do kuchni stanowią doskonałą formę aranżacji przestrzeni kuchennej, która zgodna jest z najnowszymi trendami. Jest to rozwiązanie dla każdej osoby, która chce odejść od tradycji i zaprojektować wnętrze, w którym będzie panować modernistyczny klimat, który ożywi pomieszczenie i optycznie je powiększy.

Płytki szklane na ścianę z miejsca odmienią wygląd każdej kuchni i sprawią, że stanie się ona przyjemnym miejscem do gotowania, zmywania naczyń czy spotkań rodzinnych o każdej porze dnia.

Płytki szklane do kuchni – nieograniczone możliwości dekoracyjne

Płytki kuchenne szklane mają do siebie to, że mogą być wykorzystane na różne sposoby. Z powodzeniem odnajdą się na pustej ścianie czy też jako wypełnienie przestrzeni pomiędzy blatem, szafkami kuchennymi, a zabudową. Odpowiednia aranżacja i umiejscowienie szklanych kafelek w kuchni sprawi, że pomieszczenie będzie pełniejsze, a każdy akcent zostanie podkreślony.

Szklane płytki na ścianę z oferty Axitech są wyrobami, które wpasują się w każdy styl kuchni – zarówno w modernistyczny, jak i utrzymany w tradycyjnym klimacie. Wszystko za sprawą niezliczonej ilości motywów, jakie posiadamy.

Nasze płyty szklane do kuchni mogą być przyozdobione wieloma wzorami o różnej tematyce. Nasza firma podpięta jest pod ogromny bank zdjęć i grafik, dzięki czemu masz okazję wybrać motyw doskonale wpasowujący się w Twoje wnętrze. Wśród tematów ozdobnych na płyty szklane kuchenne znajdują się m.in.

- krajobrazy,
- zwierzęta,
- owoce i warzywa,
- wschody i zachody słońca,
- kosmos,
- miasta,
- woda,
- góry,
i wiele innych.

Każda płyta szklana kuchenna może być przyozdobiona grafiką o wysokiej rozdzielczości 1440 dpi. Wykonujemy druk cyfrowy bezpośrednio na szkle, co pozwala otrzymać nam piękne, nasycone kolory, głęboką czerń, a także subtelne przejścia tonalne na każdym wyrobie.

Szklane płyty do kuchni w Axitech – nadzwyczajna jakość

Nasze płyty szklane na ścianę w kuchni to wyroby, które produkujemy i projektujemy za pomocą najnowszych technologii, przestrzegając tym samym wszystkich norm jakościowych. To pozwala nam tworzyć wyroby o najwyższej trwałości, odporności na zniszczenia oraz inne czynniki jak m.in. wysokie temperatury czy zarysowania. Nasze szklane płytki do kuchni są również łatwe w pielęgnacji, co jest szczególnie ważne w takich pomieszczeniach jak kuchnia, w której co chwilę pojawiają się kolejne plamy i inne zabrudzenia.

Szklane płytki do kuchni – cena, montaż, transport

Płyty szklane kuchenne w Axitech dostępne są w bardzo konkurencyjnych cenach, które są przyjazne dla każdego portfela. W ofercie znajdziesz wyroby, których ceny zaczynają się już od 590 zł za m².

Nasze płyty szklane do kuchni wykonywane są na wymiar – zgodnie z wcześniejszym ustaleniami klienta. Oprócz samego zaprojektowania oferujemy także montaż oraz bezpieczny transport, dzięki czemu każdy klient zyskuje gwarancję tego, że żadna szklana płyta kuchenna nie zostanie uszkodzona podczas przewożenia.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów realizacji projektu.

Oprócz szklanych płytek do kuchni polecamy również sprawdzić pozostałe kuchenne materiały aranżacyjne, wśród których znajdziesz: panele szklane do kuchni, fronty szklane do mebli kuchennych, kuchenne lacobele, podświetlane panele do kuchnilaminowane szkło kuchenne czy obrazy na plexi do kuchni.

Wybieraj spośród najlepszych materiałów dostępnych na rynku – Axitech.