AKTUALNOŚĆI

Obecnie na stronie trwają prace majace na celu poprawę funkcjonalności oraz wprowadzenie nowych produktów. Sklep w pełni działa i mozna dokonywac zakupów. Jeśli nie otrzymają Państwo zraz po zamówieniu maila z potwierdzeniem zamówienia prosimy o tym poinformować na adres biuro@axitech.pl   
 
AKTUALNOŚĆI

Obrazy podświetlaneDodajemy nowe produkty, obrazy podświetlane w dziale "Akcesoria" są to obrazy z podświetleniem pełnym w trzech wymiarach. Produkt jest gotowy do montażu w zestawie z zasilaczem oraz zawieszkami na ścianę. Obraz można również montować w innych miejscach niz sciana bez przyklajania na stałe.
 


PShowBlog Kategorie

Płytki szklane i kafelki na zamówienie

Na szkle 4mm - 590zł/m2

Na szkle 6mm - 690zł/m2

Płytki kafelki szklane

Stosowane są w podobny sposób jak tradycyjne płytki naścienne jako wykończenie dekoracyjne ścian, wszędzie tam gdzie do tej pory miały zastosowanie płytki tradycyjne . Ogromną ich zaletą jest dostosowanie wymiarów do własnych potrzeb oraz dobór dowolnej grafiki. 

Zastosowanie

Kafelki szklane stosuje się wszędzie tam gdzie tradycyjną glazurę miedzy szafkami kuchennymi , w łazienkach, pomieszczeniach użytkowych, restauracjach, oraz jako element dekoracyjny w połączeniu z tradycyjnymi płytkami.

Zalety płytek szklanych

Indywidualne wymiary - trwałość i odporność na wysoką temperaturę – łatwe w montażu – komponowanie z tradycyjną glazurą – łatwe w utrzymania czystości 

UWAGA - w naszym sklepie w cenę płytek jest wliczona całkowita obróbka szkła.

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za wykończenie szkła tak jak w innych sklepach.

Technologia

Szklane płytki, kafelki to szkło hartowane o grubości 4mm i 6mm ze szlifowanymi krawędziami z bezpośrednim drukiem UV na szkle oraz laminacją druku która zabezpiecza nadruk przed uszkodzeniami mechanicznymi. Szkło jest docinane na podany wymiar, może posiadać otwory pod gniazdka Grafika jest bezpośrednio drukowana na szkle (nie naklejka) za pomocą cyfrowej drukarki UV w rozdzielczości 1440dpi dzięki czemu otrzymujemy pięknie nasycone kolory, delikatne przejścia tonalne oraz głęboką czerń. Nasza maszyna jest jedną z najnowocześniejszych w Polsce .Dzięki drukowi UV kolory nigdy nie blakną gdyż nadruk jest utrwalany za pomocą promieni ultrafioletowych. 

Zdjęcia

Nasz sklep jest połączony z jednym z największych banków zdjęć na świecie, oferującym około 60 000 000 grafik . Dzięki temu nasi klienci posiadają dostęp do ogromnej bazy zdjęć . Zdjęcia można wybierać w naszym sklepie lub bezpośrednio na fotolia.com UWAGA - klienci składający u nas zamówienie nie płacą za wykup zdjęcia , to my pokrywamy koszt wykupu wybranego przez klienta zdjęcia. 

Jak zamówić płytki, kafelki szklane

1) Określ ilość oraz potrzebne wymiary , rozrysuj na kartce układ płyte z ich wymiarami 

2) Dokonaj zakupu poszczególnych elementów lub prześlij nam rysunek z układem i wymiarami płytek 

a) Poprzez nasz sklep ( wybierając zdjęcie lub dodając swoje, wpisując wymiary, potwierdzając zakup)

b)Złóż zamówienie poprzez maila (podając wymiary oraz nr. wybranego zdjęcia lub przesyłając własne)

c) Telefonicznie 

3) W ciągu maksymalnie 24 godzin otrzymasz od nas do akceptacji potwierdzenie zamówienia, wycenę, projekt techniczny, projekt graficzny oraz omówimy telefonicznie szczegóły techniczne.

4) Czekasz na dostawę w ustalonym terminie 

Montaż oraz transport

- Oferujemy transport oraz wykonanie montażu, (montaż przy zamówieniu min. 1m2) informacje na ten temat w dziale "Dodatkowe informacje"

- Samodzielny montaż, opis samodzielnego montażu w dziale "Dodatkowe informacje"

- Pakowanie: płytki pakowane są w styropian oraz drewniane skrzynie.


Termin realizacji - Od 12 do 15 dni roboczych, (może uleć zmianie). Informujemy klienta co kilka dni na jakim etapie jest jego zlecenie.