Zapraszamy do przeczytania artykułu na temat tanich paneli szklanych. Wyjaśniamy w nim jak nie dac sie oszukać oraz jak rozpoznać tanią poróbkę od solidnie wykonanego produktu.AKTUALNOŚĆI

Obrazy podświetlaneDodajemy nowe produkty, obrazy podświetlane w dziale "Akcesoria" są to obrazy z podświetleniem pełnym w trzech wymiarach. Produkt jest gotowy do montażu w zestawie z zasilaczem oraz zawieszkami na ścianę. Obraz można również montować w innych miejscach niz sciana bez przyklajania na stałe.
 


Panele szkalne do hotelu na wymiar

Prowadzisz hotel i chcesz podążać za światowymi trendami dotyczącymi aranżacji wnętrz? Zadbaj o wygląd budynku i oczaruj każdego klienta, który zatrzyma się u Ciebie. Jak to możesz zrobić? Doskonałym rozwiązaniem okażą się panele szklane do hotelu, które stanowią ciekawą alternatywę dla tradycyjnych płytek ceramicznych. Zobacz naszą ofertę i zamów wyjątkowe materiały aranżacyjne już dziś – Axitech.

Panele szklane do hotelu – wnętrze w nowoczesnym wydaniu

Hotel jest miejscem, które musi prezentować się wyjątkowo. Schludnie utrzymane pokoje i elegancka recepcja sprawią doskonałe wrażenie na klientach i wzbudzą w nich zaufanie. Jeżeli chcesz spełnić oczekiwania każdego klienta i sprawić, że w hotelu zapanuje wyjątkowy klimat, musisz pomyśleć o odpowiedniej aranżacji ścian. Z roku na rok coraz chętniej wybierane są szklane panele do hotelu, czyli materiały, które nadają pomieszczeniom indywidualnego, nowoczesnego charakteru.

Szklane panele do hotelu – jak wykorzystać?

Panele ze szkła do hotelu mają to do siebie, że mogą być wykorzystane na różne sposoby. Świetnie sprawdzą się jako pokrycie płaszczyzny ściany między blatem a szafkami wiszącymi, element dekoracyjny w łazience czy jako front do mebli. Uniwersalność sprawia, że są one o wiele lepszym rozwiązaniem od tradycyjnych płytek ceramicznych czy zwykłych obrazów na ściany.

Panele ze szkła do hotelu na wymiar – oferta Axitech

Panele ze szkła do hotelu z oferty Axitech to materiały najwyższej klasy. Wszystkie wyroby są wykonywane za pomocą nowoczesnej technologii nadruku cyfrowego UV. Obraz, który jest drukowany bezpośrednio na szkle, cechuje się wysoką jakością, wyrazistością i głębią kolorów.

Panele szklane do hotelu wykonujemy indywidualnie na wymiar – na specjalnie życzenie klienta.

Oferujemy dostęp do wielu milionów grafik, które następnie umieszczamy na panelach. Wśród wzorów dostępne są takie motywy jak m.in. zwierzęta, owoce, kosmos, abstrakcja, woda, góry, krajobrazy i inne.

Serdecznie zachęcamy do przejrzenia pełnej oferty i wybrania paneli ze szkła do hotelu, które odmienią oblicze każdego wnętrza i przyczynią się do sukcesu firmy.