AKTUALNOŚĆI


PROMOCJA
Do 30.09.2021 obniżamy ceny na wszystkie produkty
Każdy kolejny m2 to dodatkowo -10% ceny.

Chcesz kupić do 1m2 produktu -10 % ceny. Chcesz kupić do 2m2 produktu - to za pierwszy metr zapłącisz -10% ceny a za drugi - 20% ceny . Chcesz kupic do 3m2 produktu - za pierwszy metr zapłcisz -10% ceny, za drugi - 20% ceny a za trzeci m2 - 30% ceny.


Jedynym warunkiem aby skorzystać z promocji jest dopisanie 
"Promocja 2021" w zamówieniu lub mailu.
                                           
Zapraszamy do przeczytania artykułu na temat tanich paneli szklanych. Wyjaśniamy w nim jak nie dac sie oszukać oraz jak rozpoznać tanią poróbkę od solidnie wykonanego produktu.AKTUALNOŚĆI

Obrazy podświetlaneDodajemy nowe produkty, obrazy podświetlane w dziale "Akcesoria" są to obrazy z podświetleniem pełnym w trzech wymiarach. Produkt jest gotowy do montażu w zestawie z zasilaczem oraz zawieszkami na ścianę. Obraz można również montować w innych miejscach niz sciana bez przyklajania na stałe.
 


Panele szklane do firm na wymiar

Szklane panele do firm to produkty polecane do użytku komercyjnego. Stanowią one świetną formę aranżacji wnętrza budynku firmowego, który z miejsca stanie się nowoczesnym miejscem pracy i spotkań biznesowych. Sprawdź naszą ofertę, odezwij się do nas, a my zaprojektujemy dla Ciebie wyjątkowe panele szklane do firm na wymiar w korzystnej cenie – zapraszamy.

Szklane panele do firm – urozmaicenie budynków firmowych

Biurowce i inne budynki o charakterze komercyjnym muszą budzić zaufanie wśród klientów, a także sprzyjać wydajnej pracy dla każdego członka ekipy. Aranżacja wnętrza nie powinna ograniczać się tylko do posadzenia paneli, zawieszenia obrazów na ścianach czy umieszczenia dodatków w postaci kwiatów, czy innych roślin. Warto pójść krok naprzód i zaprojektować pomieszczenia firmowe w nowoczesnej odsłonie.

W tym z pewnością pomogą oferowane przez Axitech panele szklane do firm, czyli nowoczesne materiały aranżacyjne, dzięki którym pomieszczenie nabierze blasku, a w środku zapanuje modernistyczny klimat.

Panele szklane dla firm – oferta kierowana dla każdego

Gdzie warto użyć paneli szklanych dla firm? Materiały te doskonale wkomponują się do każdego pomieszczenia – są doskonałą opcją na udekorowanie biura, recepcji, salonu sprzedaży, hotelu, siłowni, restauracji, klubu fitness czy ośrodku zdrowia. Szklane płyty na ścianę dla firm doskonale sprawdzają się na pokrycie większych powierzchni ścian, uzupełnienie ścianek działowych czy mebli.

Panele ze szkła do firmy na wymiar – bogata oferta wzorów

Szkło z odpowiednio wybraną grafiką sprawi, że każde pomieszczenie firmowe zyska oryginalnego charakteru. Dzięki Axitech masz szansę zaprojektować wyjątkowe panele szklane dla firm, które odnajdą się doskonale w każdym stylu. Niezależnie od branży czy charakteru budynku, jesteśmy przekonani, że każdy klient znajdzie coś, co doskonale wkomponuje się do otoczenia.

Axitech połączone jest z ogromnym bankiem zdjęć, dzięki czemu masz okazję wybierać spośród 60 000 000 grafik. Zdjęcia podzielone są tematycznie – zaczynając od zwierząt, idąc przez owoce, kończąc na krajobrazach i abstrakcji. Dopasowujemy się do indywidualnych wymagań każdego klienta – nie tylko projektujemy panele w dowolnych grafikach, ale również przycinamy je tak, aby można było je umieścić w każdym pomieszczeniu – niezależnie od metrażu.

Sprawdź już dziś pełną ofertę i wybierz panele szklane do firmy, które odmienią oblicze pomieszczeń biurowych – zapraszamy.