AKTUALNOŚĆI


PROMOCJA
Do 30.09.2021 obniżamy ceny na wszystkie produkty
Każdy kolejny m2 to dodatkowo -10% ceny.

Chcesz kupić do 1m2 produktu -10 % ceny. Chcesz kupić do 2m2 produktu - to za pierwszy metr zapłącisz -10% ceny a za drugi - 20% ceny . Chcesz kupic do 3m2 produktu - za pierwszy metr zapłcisz -10% ceny, za drugi - 20% ceny a za trzeci m2 - 30% ceny.


Jedynym warunkiem aby skorzystać z promocji jest dopisanie 
"Promocja 2021" w zamówieniu lub mailu.
                                           
Zapraszamy do przeczytania artykułu na temat tanich paneli szklanych. Wyjaśniamy w nim jak nie dac sie oszukać oraz jak rozpoznać tanią poróbkę od solidnie wykonanego produktu.AKTUALNOŚĆI

Obrazy podświetlaneDodajemy nowe produkty, obrazy podświetlane w dziale "Akcesoria" są to obrazy z podświetleniem pełnym w trzech wymiarach. Produkt jest gotowy do montażu w zestawie z zasilaczem oraz zawieszkami na ścianę. Obraz można również montować w innych miejscach niz sciana bez przyklajania na stałe.
 


Panele szklane dla branży deweloperskiej na wymiar

Pracujesz w branży deweloperskiej? Urządzasz mieszkania marzeń dla swoich klientów? Podążaj za najnowszymi trendami i udekoruj wnętrza za pomocą szklanych paneli, które wyróżniają się elegancją, która zostanie doceniona przez każdego klienta – Axitech.

Panele szklane dla branży deweloperskiej – pomysł na nowoczesne wnętrze

Dlaczego warto zainwestować w szklane panele dla branży deweloperskiej? Przede wszystkim ze względu na to, że szkło jest materiałem bardzo sterylnym i eleganckim. Jest ono łatwe w utrzymaniu w czystości, doskonale odbija światło, dzięki czemu przestrzeń optycznie wydaje się większa. Panele szklane dla branży deweloperskiej powstały po to, aby aranżacja wnętrz była łatwiejsza, a wystrój spełniał wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Panele ze szkła doskonale komponują się m.in. z drewnem, co jest symbolem nowoczesnego stylu, który z pewnością zostanie doceniony przez każdą osobę zainteresowaną kupnem mieszkania właśnie u Ciebie.

Szklane panele dla branży deweloperskiej – najwyższa jakość

Axitech jest firmą, dla której jakość jest zawsze na pierwszym miejscu. Kładziemy nacisk na to, aby każdy panel ze szkła dla branży deweloperskiej cechował się nie tylko nienagannym i pięknym wyglądem, ale również trwałością. Pracujemy na nowoczesnych drukarkach UV, które umożliwiają nadruk bezpośrednio na szkle. Dzięki temu grafiki wyróżniają się najwyższą ostrością, pięknie nasyconymi kolorami, delikatnymi przejściami tonalnymi czy głęboką czernią. Nasze panele szklane dla branży deweloperskiej są również przystosowane do różnych warunków. Dzięki temu są odporne m.in. na blaknięcie, zarysowania czy wilgoć.

Panele ze szkła dla deweloperów – niezliczona ilość inspiracji

Wybierając naszą ofertę, masz okazję zaprojektować wnętrza mieszkań tak naprawdę na dowolny sposób. Dzięki temu każdy pokój może być utrzymany w unikalnym stylu. Współpracujemy z ogromnym bankiem zdjęć, w którym znajduje się ponad 60 000 000 grafik utrzymanych w takich motywach jak m.in. krajobrazy, abstrakcja, woda, góry, kwiaty, zwierzęta, słońce, miasta i inne.

Zobacz pełną ofertę i wybierz nowoczesne panele ze szkła najwyższej jakości – zapraszamy.