AKTUALNOŚĆI

Obecnie na stronie trwają prace majace na celu poprawę funkcjonalności oraz wprowadzenie nowych produktów. Sklep w pełni działa i mozna dokonywac zakupów. Jeśli nie otrzymają Państwo zraz po zamówieniu maila z potwierdzeniem zamówienia prosimy o tym poinformować na adres biuro@axitech.pl   
 
AKTUALNOŚĆI

Obrazy podświetlaneDodajemy nowe produkty, obrazy podświetlane w dziale "Akcesoria" są to obrazy z podświetleniem pełnym w trzech wymiarach. Produkt jest gotowy do montażu w zestawie z zasilaczem oraz zawieszkami na ścianę. Obraz można również montować w innych miejscach niz sciana bez przyklajania na stałe.
 


PShowBlog Kategorie

Panele szklane na wymiar


Na szkle 4mm - 550zł/m2
Na szkle 5mm - 600zł/m2
Na szkle 6mm - 650zł/m2


PANELE SZKLANE

To nowoczesne elementy dekoracji wnętrz. Doskonale zastępują tradycyjne płytki, kafelki ceramiczne, dzięki czemu stanowią atrakcyjną formę aranżacji, a co najważniejsze dzięki dowolnie wybranej grafice nadają pomieszczeniom wyjątkowy charakter i elegancję.
Jeśli chcesz odmienić wnętrze swojej kuchni , łazienki, sypialni skontaktuj się z nami a my pomożemy ci na każdym etapie zamówienia. 

Zastosowanie paneli szklanych

Szklane panele doskonale nadają się na pokrycie dużych powierzchni ścian , mebli, ścianek działowych oraz mogą być stosowane jako obrazy naścienne montowane na dystansach.
Dzięki swojej wytrzymałości i łatwości montażu, najczęściej stosowane są w kuchniach miedzy górnymi a dolnymi szafkami, w łazienkach , kabinach prysznicowych.

Zalety

Brak fug - łatwe utrzymanie czystości - elegancki nowoczesny wygląd - antyalergiczne - odporne na zarysowania - dzięki drukowi UV zawsze żywe kolory - krycie dużych powierzchni - odporność na wysoką temperaturę. 

Technologia

Grafika jest bezpośrednio drukowana na szkle (nie naklejka) za pomocą cyfrowej drukarki UV w rozdzielczości 1440dpi dzięki czemu otrzymujemy pięknie nasycone kolory, delikatne przejścia tonalne oraz głęboką czerń.Następnie druk jest laminowany folią zabezpieczającą przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Nasza maszyna jest jedną z najnowocześniejszych w Polsce .Dzięki drukowi UV kolory nigdy nie blakną gdyż nadruk jest utrwalany za pomocą promieni ultrafioletowych. 
UWAGA - w naszym sklepie w cenę panela są wliczone wszelakie otwory, szlifowanie krawędzi, itp.
Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za wykończenie szkła tak jak w innych sklepach.

Zdjęcia

Nasz sklep jest połączony z jednym z największych banków zdjęć na świecie, oferującym około 120 000 000 grafik .
Dzięki temu nasi klienci posiadają dostęp do ogromnej bazy zdjęć . Zdjęcia można wybierać w naszym sklepie . 
UWAGA - klienci składający u nas zamówienie nie płacą za wykup zdjęcia , to my pokrywamy koszt wykupu wybranego przez klienta zdjęcia.

JAK ZAMÓWIĆ PANEL SZKLANY

1) Wykonaj pomiar lub umów się z nami na pomiar

2) Dokonaj zakupu
a) Poprzez nasz sklep ( wybierając zdjęcie lub dodając swoje, wpisując wymiary, potwierdzając zakup)
b)Złóż zamówienie poprzez maila (podając wymiary oraz nr. wybranego zdjęcia lub przesyłając własne)
c) Telefonicznie 

3) W ciągu maksymalnie 24 godzin otrzymasz od nas do akceptacji potwierdzenie zamówienia, wycenę, projekt techniczny, projekt graficzny oraz omówimy telefonicznie szczegóły techniczne.

4) Czekasz na dostawę w ustalonym terminie 

Montaż oraz transport

- Oferujemy wykonanie pomiarów, montażu oraz transport, szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub w dziale "Dodatkowe informacje" 
- Samodzielny pomiar więcej informacji udzielamy telefonicznie lub opis samodzielnego pomiaru w dziale "Dodatkowe informacje" 
- Samodzielny montaż, opis samodzielnego montażu w dziale "Dodatkowe informacje" 
- Pakowanie do wysyłki kurierem: panele pakowane są w styropian oraz drewniane skrzynie. 

Termin realizacji - Od 12 do 15 dni roboczych, (może uleć zmianie). Informujemy klienta co kilka dni na jakim etapie jest jego zlecenie.