AKTUALNOŚĆI


PROMOCJA
Do 30.09.2021 obniżamy ceny na wszystkie produkty
Każdy kolejny m2 to dodatkowo -10% ceny.

Chcesz kupić do 1m2 produktu -10 % ceny. Chcesz kupić do 2m2 produktu - to za pierwszy metr zapłącisz -10% ceny a za drugi - 20% ceny . Chcesz kupic do 3m2 produktu - za pierwszy metr zapłcisz -10% ceny, za drugi - 20% ceny a za trzeci m2 - 30% ceny.


Jedynym warunkiem aby skorzystać z promocji jest dopisanie 
"Promocja 2021" w zamówieniu lub mailu.
                                           
Zapraszamy do przeczytania artykułu na temat tanich paneli szklanych. Wyjaśniamy w nim jak nie dac sie oszukać oraz jak rozpoznać tanią poróbkę od solidnie wykonanego produktu.AKTUALNOŚĆI

Obrazy podświetlaneDodajemy nowe produkty, obrazy podświetlane w dziale "Akcesoria" są to obrazy z podświetleniem pełnym w trzech wymiarach. Produkt jest gotowy do montażu w zestawie z zasilaczem oraz zawieszkami na ścianę. Obraz można również montować w innych miejscach niz sciana bez przyklajania na stałe.
 


Panele podświetlane do wnętrz biurowych na wymiar

Pomieszczenia biurowe muszą wyróżniać się pięknym wyglądem – są one przede wszystkim miejscem pracy, które musi sprzyjać koncentracji, a także wizytówką każdej firmy. Jak je urządzić? Świetnym pomysłem okażą się podświetlane panele do pomieszczeń biurowych z naszej oferty – zapraszamy.

Panele podświetlane do pomieszczeń biurowych – biuro w nowoczesnym wydaniu

Czym są podświetlane panele do pomieszczeń biurowych? To materiały aranżacyjne, które łączą w sobie piękny wygląd, trwałość, a także funkcjonalność. Wykorzystywane są one do rozświetlania pomieszczenia, a także podkreślania najważniejszych akcentów panujących we wnętrzu.

Odpowiednio zaaranżowane panele podświetlane do pomieszczenia biurowego sprawią, że całe biuro będzie prezentować się niezwykle nowocześnie i stylowo.

Podświetlane panele do biura – sprawdź, dlaczego warto je wybrać

Oferowane przez naszą firmę podświetlane panele do pomieszczeń biurowych są produktami najwyższej jakości, które posiadają wiele zalet. Dlaczego warto je wybrać? Odpowiedź znajdziesz poniżej:

  • panele podświetlane do biura są bardzo wydajne – mogą pracować nawet 40. tys. godzin,
  • eliminują konieczność ciągłego zapalania światła – ma to pozytywny wpływ na rachunki, a także oczy, które nie muszą męczyć się z mocnym i sztucznym światłem (panele dają lekką poświatę, która odpowiednio rozświetla wnętrze, jednocześnie nie męcząc wzroku),
  • nasze podświetlane panele biurowe wyróżniają się jakością wydruku – każdy obraz, który umieszczamy na panelu, cechuje się ostrością, wyrazistością oraz delikatnymi przejściami tonalnymi,
  • panele mogą być przyozdobione dowolną grafiką – współpracujemy z ogromnym bankiem zdjęć, dzięki czemu masz szansę zaprojektować panele marzeń, które będą utrzymane w dowolnym stylu pasującym do Twojego biura.

Sprawdź również nasze pozostałe panele podświetlane oraz inne materiały aranżacyjne, które odmienią Twoje pomieszczenia. W ofercie znajdziesz:

  • panele szklane,
  • obrazy na plexi,
  • szklane fronty meblowe,
  • płytki i kafelki szklane,
  • szkło laminowane,
  • lacobele.

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami i odmień oblicze biura już dziś – Axitech.