AKTUALNOŚĆI


PROMOCJA
Do 30.09.2021 obniżamy ceny na wszystkie produkty
Każdy kolejny m2 to dodatkowo -10% ceny.

Chcesz kupić do 1m2 produktu -10 % ceny. Chcesz kupić do 2m2 produktu - to za pierwszy metr zapłącisz -10% ceny a za drugi - 20% ceny . Chcesz kupic do 3m2 produktu - za pierwszy metr zapłcisz -10% ceny, za drugi - 20% ceny a za trzeci m2 - 30% ceny.


Jedynym warunkiem aby skorzystać z promocji jest dopisanie 
"Promocja 2021" w zamówieniu lub mailu.
                                           
Zapraszamy do przeczytania artykułu na temat tanich paneli szklanych. Wyjaśniamy w nim jak nie dac sie oszukać oraz jak rozpoznać tanią poróbkę od solidnie wykonanego produktu.AKTUALNOŚĆI

Obrazy podświetlaneDodajemy nowe produkty, obrazy podświetlane w dziale "Akcesoria" są to obrazy z podświetleniem pełnym w trzech wymiarach. Produkt jest gotowy do montażu w zestawie z zasilaczem oraz zawieszkami na ścianę. Obraz można również montować w innych miejscach niz sciana bez przyklajania na stałe.
 


Panele podświetlane do sypialni na wymiar

Rozglądasz się za materiałami aranżacyjnymi do sypialni? Jeśli chcesz, aby zapanował w niej wyjątkowy klimat, postaw koniecznie na wyroby dostępne w naszym sklepie. Oferowane przez nas panele podświetlane do sypialni doskonale podkreślą subtelność wnętrza i nadadzą mu wyjątkowego, nowoczesnego tonu – zapraszamy.

Panele podświetlane do sypialni – relaks w nowocześnie utrzymanym pomieszczeniu

Sypialnia to wyjątkowe pomieszczenie w każdym mieszkaniu. To właśnie tam odpoczywamy i relaksujemy się po ciężkim dniu. Dlatego też bardzo ważne jest odpowiednie zaaranżowanie tego pokoju, które pozwoli wydobyć z niego wszystko, co najważniejsze. Jak to zrobić?

Najlepiej dzięki naszym panelom podświetlanym do sypialni, które umieścisz dosłownie wszędzie – na ścianę, szafę, sufit czy wnęki.

Podświetlane panele do sypialni – subtelny klimat

Podświetlane panele do sypialni z naszej oferty doskonale sprawdzają się jako element dekoracyjny, który potęguje światło w pomieszczeniu, a przy tym doskonale prezentuje się na tle reszty wystroju.

Dzięki nim nie musisz palić światła na wieczór – poświata z panelu z zupełności wystarczy i sprawi, że sypialna będzie sprzyjać pełnemu, owocnemu relaksowi. Delikatne światło płynące z paneli świetnie podkreśli każdy akcent wnętrza.

Podświetlane panele sypialniane – cechy produktów

Dlaczego warto wybrać nasze podświetlane panele sypialniane? Odpowiedzią są liczne zalety naszych produktów, do których zaliczyć można:

  • wysoką wydajność pracy (do nawet 40. tysięcy godzin),
  • uniwersalność,
  • nowoczesny wygląd,
  • wysoką jakość drukowanego obrazu,
  • wyrazistość kolorów,
  • subtelne przejścia tonalne,
  • nieograniczone możliwości aranżacyjne (wybór spośród wielu milionów grafik).

Jesteś zainteresowany? Odezwij się do nas – zajmiemy się wykonaniem, transportem i montażem – Axitech.

Panele podświetlane to nie wszystko, co znajdziesz w naszej ofercie. Sprawdź również pozostałe kategorie: szklane fronty meblowe, płytki i kafelki, lacobele, panele szklane, obrazy na plexi czy szkło laminowane.