AKTUALNOŚĆI

Zapraszamy na nasz kanał YouTube
Gdzie mozna zobaczyć realizacje i prezentacje paneli

Axitech - -youtube


Panele podświetlane do salonu na wymiar

Odpowiednio zaaranżowany salon jest sercem każdego domu i mieszkania. Planujesz zaprojektować wnętrze w nowoczesnym stylu? W takim razie powinieneś zdecydować się na podświetlane panele do salonu z naszej oferty – sprawdź, dlaczego i odmień swoje mieszkanie już dziś!

Podświetlane szkło w salonie – symbol nowoczesnego wnętrza

Panele podświetlane do salonu to rozwiązanie, po które sięga coraz większa liczba osób. Nic w tym dziwnego – materiały te pięknie się prezentują, rozświetlają pomieszczenie i doskonale podkreślają wszystkie akcenty wnętrza.

Z powodzeniem możesz je wykorzystać jako dekoracja ściany, sufitu czy wnęki w salonie. Odpowiednio zaaranżowane sprawią, że wnętrze zyska innowacyjnego stylu, który zrobi wrażenie na każdej osobie, która wejdzie do Twojego salonu.

Podświetlane panele do salonu – dlaczego warto?

Dostępne na naszej stronie podświetlane panele do salonu są produktami najwyższej jakości. Bazują one na bardzo wydajnych diodach LED, które są w stanie przepracować spokojnie nawet do 40. tys. godzin.

Co więcej, salonowe panele podświetlane cechują się również niezwykłą jakością wydruku. Każda grafika, którą umieszczamy na szkle, wyróżnia się ostrością, wyrazistością oraz delikatnymi przejściami tonalnymi.

Panele podświetlane salonowe – Axitech

Wybierając Axitech, masz okazję zaprojektować panele wedle własnych upodobań. Do wyboru masz wiele milionów grafik. Wybierz już dziś ulubiony motyw i zleć nam resztę. Jesteśmy przekonani, że nasze podświetlane panele salonowe odmienią oblicze Twojego mieszkania chwile po montażu.

Z tego miejsca zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty paneli podświetlanych, a także pozostałych materiałów aranżacyjnych, wśród których znajdują się:

  • obrazy na plexi,
  • szklane fronty meblowe,
  • panele szklane, płytki i kafelki szklane,szkło laminowane,
  • lacobele.

Serdecznie zapraszamy – Axitech.