AKTUALNOŚĆI

Zapraszamy na nasz kanał YouTube
Gdzie mozna zobaczyć realizacje i prezentacje paneli

Axitech - -youtube


Panele podświetlane do pokoju na wymiar

Podświetlane panele do pokoju to nowoczesna aranżacja wnętrza, która ożywia pomieszczenie i wprowadza do niego świeżości. Światło dekoracyjne doskonale zbuduje klimat w pokoju i zachwyci swoim nowoczesnym wyglądem każdego domownika i gościa.

Sprawdź nasze panele podświetlane do pokoju i odmień swój dom już dziś z wyrobami najwyższej jakości – zapraszamy.

Panele podświetlane do pokoju – innowacyjne rozwiązanie do Twojego mieszkania

Dlaczego warto wybrać podświetlane szkło do pokoju? Przede wszystkim ze względu na funkcjonalność tego materiału aranżacyjnego. Nasze panele z jednej strony dodatkowo rozświetlą pomieszczenie, a z drugiej podkreślą wszystkie akcenty wnętrza, przez co całość będzie prezentować się niezwykle stylowo i nowocześnie.

Podświetlane panele pokojowe świetnie wyglądają i są bardzo uniwersalne – z powodzeniem posłużą jako element dekoracji ściany, szafki, sufitu czy wnęki.


Podświetlane panele do pokoju – cechy

Nasze panele do pokoju podświetlane wyróżniają się nie tylko nowoczesnym wyglądem, ale również trwałością oraz wysoką wydajnością. Posiadają one mocne diody LED, które mogą pracować do nawet 40. tys. godzin.

Oferowane przez Axitech podświetlane panele do pokoju mogą być przyozdobione dowolną grafiką, które możesz wybrać z ogromnego banku zdjęć, z którym współpracujemy. Wybierz ulubiony motyw, a my zajmiemy się resztą. Dzięki temu masz okazję zaprojektować panel marzeń w dogodnej cenie.

Zobacz naszą główną kategorię: panele podświetlane, a także pozostałe wyroby dostępne na stronie jak:

  • panele szklane,
  • obrazy na plexi,
  • szklane fronty meblowe,
  • płytki i kafelki szklane,
  • szkło laminowane,
  • lacobele.

Zapraszamy do kontaktu – Axitech.