AKTUALNOŚĆI


PROMOCJA
Do 30.09.2021 obniżamy ceny na wszystkie produkty
Każdy kolejny m2 to dodatkowo -10% ceny.

Chcesz kupić do 1m2 produktu -10 % ceny. Chcesz kupić do 2m2 produktu - to za pierwszy metr zapłącisz -10% ceny a za drugi - 20% ceny . Chcesz kupic do 3m2 produktu - za pierwszy metr zapłcisz -10% ceny, za drugi - 20% ceny a za trzeci m2 - 30% ceny.


Jedynym warunkiem aby skorzystać z promocji jest dopisanie 
"Promocja 2021" w zamówieniu lub mailu.
                                           
Zapraszamy do przeczytania artykułu na temat tanich paneli szklanych. Wyjaśniamy w nim jak nie dac sie oszukać oraz jak rozpoznać tanią poróbkę od solidnie wykonanego produktu.AKTUALNOŚĆI

Obrazy podświetlaneDodajemy nowe produkty, obrazy podświetlane w dziale "Akcesoria" są to obrazy z podświetleniem pełnym w trzech wymiarach. Produkt jest gotowy do montażu w zestawie z zasilaczem oraz zawieszkami na ścianę. Obraz można również montować w innych miejscach niz sciana bez przyklajania na stałe.
 


Panele podświetlane do pokoju na wymiar

Podświetlane panele do pokoju to nowoczesna aranżacja wnętrza, która ożywia pomieszczenie i wprowadza do niego świeżości. Światło dekoracyjne doskonale zbuduje klimat w pokoju i zachwyci swoim nowoczesnym wyglądem każdego domownika i gościa.

Sprawdź nasze panele podświetlane do pokoju i odmień swój dom już dziś z wyrobami najwyższej jakości – zapraszamy.

Panele podświetlane do pokoju – innowacyjne rozwiązanie do Twojego mieszkania

Dlaczego warto wybrać podświetlane szkło do pokoju? Przede wszystkim ze względu na funkcjonalność tego materiału aranżacyjnego. Nasze panele z jednej strony dodatkowo rozświetlą pomieszczenie, a z drugiej podkreślą wszystkie akcenty wnętrza, przez co całość będzie prezentować się niezwykle stylowo i nowocześnie.

Podświetlane panele pokojowe świetnie wyglądają i są bardzo uniwersalne – z powodzeniem posłużą jako element dekoracji ściany, szafki, sufitu czy wnęki.


Podświetlane panele do pokoju – cechy

Nasze panele do pokoju podświetlane wyróżniają się nie tylko nowoczesnym wyglądem, ale również trwałością oraz wysoką wydajnością. Posiadają one mocne diody LED, które mogą pracować do nawet 40. tys. godzin.

Oferowane przez Axitech podświetlane panele do pokoju mogą być przyozdobione dowolną grafiką, które możesz wybrać z ogromnego banku zdjęć, z którym współpracujemy. Wybierz ulubiony motyw, a my zajmiemy się resztą. Dzięki temu masz okazję zaprojektować panel marzeń w dogodnej cenie.

Zobacz naszą główną kategorię: panele podświetlane, a także pozostałe wyroby dostępne na stronie jak:

  • panele szklane,
  • obrazy na plexi,
  • szklane fronty meblowe,
  • płytki i kafelki szklane,
  • szkło laminowane,
  • lacobele.

Zapraszamy do kontaktu – Axitech.