AKTUALNOŚĆI


PROMOCJA
Do 30.09.2021 obniżamy ceny na wszystkie produkty
Każdy kolejny m2 to dodatkowo -10% ceny.

Chcesz kupić do 1m2 produktu -10 % ceny. Chcesz kupić do 2m2 produktu - to za pierwszy metr zapłącisz -10% ceny a za drugi - 20% ceny . Chcesz kupic do 3m2 produktu - za pierwszy metr zapłcisz -10% ceny, za drugi - 20% ceny a za trzeci m2 - 30% ceny.


Jedynym warunkiem aby skorzystać z promocji jest dopisanie 
"Promocja 2021" w zamówieniu lub mailu.
                                           
Zapraszamy do przeczytania artykułu na temat tanich paneli szklanych. Wyjaśniamy w nim jak nie dac sie oszukać oraz jak rozpoznać tanią poróbkę od solidnie wykonanego produktu.AKTUALNOŚĆI

Obrazy podświetlaneDodajemy nowe produkty, obrazy podświetlane w dziale "Akcesoria" są to obrazy z podświetleniem pełnym w trzech wymiarach. Produkt jest gotowy do montażu w zestawie z zasilaczem oraz zawieszkami na ścianę. Obraz można również montować w innych miejscach niz sciana bez przyklajania na stałe.
 


Panele podświetlane do lokali handlowych na wymiar

Wynajmujesz lub masz lokal handlowy? Zaaranżuj go więc tak, aby stał się on wizytówką firmy i przyciągał rzeszę klientów. Nie masz pomysłu, czym mógłbyś go przyozdobić? Pomyśl o nowoczesnych panelach podświetlanych do lokali handlowych z naszej oferty – zapraszamy!

Panele podświetlane do lokalu handlowego – nowoczesne miejsce pracy

Nasze podświetlane panele do lokalu handlowego to wyroby, które wprowadzają do pomieszczenia świeżość i sprawiają, że we wnętrzu zapanowuje nowoczesny klimat, który zostanie doceniony przez każdego klienta.

Są to materiały aranżacyjne, które rozświetlą dodatkowo Twój salon usługowy, a także podkreślą najważniejsze akcenty pomieszczenia.

Podświetlane panele do lokalu handlowego – poznaj ich cechy

Nasze panele podświetlane do lokali handlowych cieszą się pozytywnymi opiniami i uznaniem wśród klientów w całej Polsce. A wszystko to za sprawą tego, że:

  • są one bardzo wydajne (zastosowane lampy LED mogą pracować nawet 40. tysięcy godzin),
  • cechują się nowoczesnym wyglądem, który wpasuje się w każdy styl lokalu,
  • wyróżniają się najwyższą jakością wykonania (umieszczane obrazy są bardzo wyraźne i wyraziste),
  • mogą być utrzymane w dowolnym stylu (współpracujemy z wielkim bankiem zdjęć, w którym znajdziesz wiele milionów grafik, które następnie mogą znaleźć się na naszych panelach podświetlanych do lokalu handlowego).

Odmień swój lokal już dziś i odezwij się do nas. Zajmiemy się projektem, wykonaniem, transportem i montażem – Axitech.

Sprawdź nasze panele podświetlane oraz inne wyroby dostępne na stronie, wśród których znajdziesz: panele szklane, obrazy na plexi, szklane fronty meblowe, płytki i kafelki szklane, szkło laminowane czy lacobele.