AKTUALNOŚĆI


PROMOCJA
Do 30.09.2021 obniżamy ceny na wszystkie produkty
Każdy kolejny m2 to dodatkowo -10% ceny.

Chcesz kupić do 1m2 produktu -10 % ceny. Chcesz kupić do 2m2 produktu - to za pierwszy metr zapłącisz -10% ceny a za drugi - 20% ceny . Chcesz kupic do 3m2 produktu - za pierwszy metr zapłcisz -10% ceny, za drugi - 20% ceny a za trzeci m2 - 30% ceny.


Jedynym warunkiem aby skorzystać z promocji jest dopisanie 
"Promocja 2021" w zamówieniu lub mailu.
                                           
Zapraszamy do przeczytania artykułu na temat tanich paneli szklanych. Wyjaśniamy w nim jak nie dac sie oszukać oraz jak rozpoznać tanią poróbkę od solidnie wykonanego produktu.AKTUALNOŚĆI

Obrazy podświetlaneDodajemy nowe produkty, obrazy podświetlane w dziale "Akcesoria" są to obrazy z podświetleniem pełnym w trzech wymiarach. Produkt jest gotowy do montażu w zestawie z zasilaczem oraz zawieszkami na ścianę. Obraz można również montować w innych miejscach niz sciana bez przyklajania na stałe.
 


Panele podświetlane do łazienki na wymiar

Zastanawiasz się nad odświeżeniem swojej łazienki? Chcesz podkreślić poszczególne akcenty pomieszczenia i sprawić, że każda chwila w nim będzie cieszyć oko? Koniecznie postaw na panele podświetlane do łazienki z naszej oferty i zaprojektuj wnętrze zgodne z najnowszymi trendami.

Podświetlane szkło w łazience – nowoczesny styl w Twoim domu

Podświetlany panel to doskonały pomysł na to, aby z jednej strony dodatkowo rozświetlić łazienkę, a z drugiej podkreślić każdy akcent wnętrza. Wykorzystanie tego typu materiałów aranżacyjnych sprawi, że w pomieszczeniu zapanuje ciekawy klimat, a każda chwila spędzona w łazience będzie cieszyć oko i poprawiać nastrój. Podświetlane panele są również bardzo funkcjonalne – spotęgują światło, co zostanie docenione podczas codziennej pielęgnacji ciała przed lustrem. Są one również doskonałą opcją na klimatyczną, wieczorną kąpiel przy zgaszonym świetle.

Panele podświetlane do łazienki – uniwersalny materiał aranżacyjny

Podświetlane panele do łazienki mają to do siebie, że mogą być wykorzystane na wiele sposobów. Doskonale sprawdzą się jako element dekoracyjny ścian, szafek, sufitu czy wnęk. Ich wyjątkowy wygląd sprawi, że niezależnie od tego, gdzie ich użyjesz, doskonale podkreślą całe wnętrze, nadając mu elegancji i wyjątkowego charakteru.

Podświetlany panel łazienkowy – poznaj jego cechy

Oferowane w Axitech podświetlane łazienkowe panele cechują się wysoką wydajnością i wytrzymałością. Użyte w nich diody LED przystosowane są do bardzo długiej pracy – do nawet 40 tysięcy godzin.

To jednak nie wszystko – nasze panele podświetlane do łazienki wyróżnia również nadzwyczajna jakość. A to wszystko za sprawą wykorzystania nowoczesnego sprzętu, jakim jest drukarka UV. Dzięki temu każda grafika, która ląduje na podświetlanym panelu, cechuje się wysoką ostrością, wyrazistymi kolorami i subtelnymi przejściami tonalnymi.

Wybierając ofertę Axitech, masz okazję zaprojektować podświetlany panel marzeń. Współpracujemy z ogromnym bankiem zdjęć, dzięki czemu na naszych wyrobach możemy umieścić tak naprawdę dowolną grafikę. Wszelkie koszty zdjęć pokrywa Axitech.

Oferujemy także bezpieczny transport, a także montaż paneli podświetlanych do łazienki w domu naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu – telefonicznie omówimy wszystkie szczegóły zamówienia.

Zobacz również inne wyroby, które odmienią Twoją łazienkę. Wśród nich dostępne są m.in.: szklane panele do łazienki, płytki i kafelki łazienkowe, łazienkowe lacobeleszkło laminowane łazienkowe czy szklane fronty do łazienki.