AKTUALNOŚĆI


PROMOCJA
Do 30.09.2021 obniżamy ceny na wszystkie produkty
Każdy kolejny m2 to dodatkowo -10% ceny.

Chcesz kupić do 1m2 produktu -10 % ceny. Chcesz kupić do 2m2 produktu - to za pierwszy metr zapłącisz -10% ceny a za drugi - 20% ceny . Chcesz kupic do 3m2 produktu - za pierwszy metr zapłcisz -10% ceny, za drugi - 20% ceny a za trzeci m2 - 30% ceny.


Jedynym warunkiem aby skorzystać z promocji jest dopisanie 
"Promocja 2021" w zamówieniu lub mailu.
                                           
Zapraszamy do przeczytania artykułu na temat tanich paneli szklanych. Wyjaśniamy w nim jak nie dac sie oszukać oraz jak rozpoznać tanią poróbkę od solidnie wykonanego produktu.AKTUALNOŚĆI

Obrazy podświetlaneDodajemy nowe produkty, obrazy podświetlane w dziale "Akcesoria" są to obrazy z podświetleniem pełnym w trzech wymiarach. Produkt jest gotowy do montażu w zestawie z zasilaczem oraz zawieszkami na ścianę. Obraz można również montować w innych miejscach niz sciana bez przyklajania na stałe.
 


Panele podświetlane do kuchni na wymiar

Szukasz pomysłu na nowoczesną aranżację Twojej kuchni, w której każdy akcent będzie odpowiednio podkreślony? A może potrzebujesz nieco rozświetlić pomieszczenie, do którego nie wpada zbyt dużo światła dziennego? Jeżeli tak to koniecznie sprawdź nasze podświetlane panele kuchenne. Dzięki nim kuchnia nabierze blasku, a we wnętrzu zapanuje modernistyczny klimat.

Podświetlane szkło w kuchni – powiew nowoczesności

Panele szklane do kuchni podświetlane to propozycja dla każdego, kto chce odmienić styl swojej kuchni. Stanowią one niezwykłą formę aranżacyjną, która z jednej strony rozświetli wnętrze, a z drugiej optycznie je powiększy i podkreśli każdy walor pomieszczenia.

Podświetlane panele kuchenne – szerokie możliwości montażowe

Podświetlane szkło w kuchni ma szerokie zastosowanie dekoracyjne. Panele szklane do kuchni z podświetleniem mogą być z powodzeniem zamontowane m.in. na ścianie, pomiędzy szafkami, na suficie czy we wnękach. Niezależnie od tego, gdzie zostaną umieszczone, wszędzie będą się pięknie prezentować, nadając kuchni niepowtarzalny klimat.

Panele szklane do kuchni podświetlane – oferta Axitech

Podświetlane panele kuchenne z oferty Axitech to bardzo wydajne wyroby, które cechują się wytrzymałością (diody LED mogą pracować do nawet 40 tysięcy godzin), a także pięknym wyglądem. Grafika, która umieszczana jest na panelach, drukowana jest bezpośrednio na szkle w technologii UV w wysokiej rozdzielczości 1440 dpi, co sprawia, że każde zdjęcie jest bardzo wyraźne, a wszystkie kolory posiadają odpowiednią głębią i nasycenie.

Do naszej firmy podpięta jest ogromna baza grafik i zdjęć, dzięki czemu każdy klient ma okazję wybrać coś dla siebie. Co ważne, koszt zdjęcia, które zostanie wybrane, pokrywa w pełni Axitech.

Zapraszamy do omówienia szczegółów realizacji zamówienia. Nasza firma oferuje dokładne wykonanie pomiarów, montaż, a także bezpieczny transport. Zachęcamy do kontaktu i życzymy udanych zakupów – Axitech.

Z tego miejsca zachęcamy również do sprawdzenia pozostałych kategorii, w których znajdują się pozostałe kuchenne wyroby aranżacyjne: panele szklane do kuchni, panele podświetlane do kuchni, szklane fronty do kuchni, lacobele kuchenne, szkło laminowane do kuchnipłytki szklane do kuchni czy obrazy na plexi kuchenne.