AKTUALNOŚĆI

Zapraszamy na nasz kanał YouTube
Gdzie mozna zobaczyć realizacje i prezentacje paneli

Axitech - -youtube


Panele podświetlane do kuchni na wymiar

Szukasz pomysłu na nowoczesną aranżację Twojej kuchni, w której każdy akcent będzie odpowiednio podkreślony? A może potrzebujesz nieco rozświetlić pomieszczenie, do którego nie wpada zbyt dużo światła dziennego? Jeżeli tak to koniecznie sprawdź nasze podświetlane panele kuchenne. Dzięki nim kuchnia nabierze blasku, a we wnętrzu zapanuje modernistyczny klimat.

Podświetlane szkło w kuchni – powiew nowoczesności

Panele szklane do kuchni podświetlane to propozycja dla każdego, kto chce odmienić styl swojej kuchni. Stanowią one niezwykłą formę aranżacyjną, która z jednej strony rozświetli wnętrze, a z drugiej optycznie je powiększy i podkreśli każdy walor pomieszczenia.

Podświetlane panele kuchenne – szerokie możliwości montażowe

Podświetlane szkło w kuchni ma szerokie zastosowanie dekoracyjne. Panele szklane do kuchni z podświetleniem mogą być z powodzeniem zamontowane m.in. na ścianie, pomiędzy szafkami, na suficie czy we wnękach. Niezależnie od tego, gdzie zostaną umieszczone, wszędzie będą się pięknie prezentować, nadając kuchni niepowtarzalny klimat.

Panele szklane do kuchni podświetlane – oferta Axitech

Podświetlane panele kuchenne z oferty Axitech to bardzo wydajne wyroby, które cechują się wytrzymałością (diody LED mogą pracować do nawet 40 tysięcy godzin), a także pięknym wyglądem. Grafika, która umieszczana jest na panelach, drukowana jest bezpośrednio na szkle w technologii UV w wysokiej rozdzielczości 1440 dpi, co sprawia, że każde zdjęcie jest bardzo wyraźne, a wszystkie kolory posiadają odpowiednią głębią i nasycenie.

Do naszej firmy podpięta jest ogromna baza grafik i zdjęć, dzięki czemu każdy klient ma okazję wybrać coś dla siebie. Co ważne, koszt zdjęcia, które zostanie wybrane, pokrywa w pełni Axitech.

Zapraszamy do omówienia szczegółów realizacji zamówienia. Nasza firma oferuje dokładne wykonanie pomiarów, montaż, a także bezpieczny transport. Zachęcamy do kontaktu i życzymy udanych zakupów – Axitech.

Z tego miejsca zachęcamy również do sprawdzenia pozostałych kategorii, w których znajdują się pozostałe kuchenne wyroby aranżacyjne: panele szklane do kuchni, panele podświetlane do kuchni, szklane fronty do kuchni, lacobele kuchenne, szkło laminowane do kuchnipłytki szklane do kuchni czy obrazy na plexi kuchenne.