AKTUALNOŚĆI

Zapraszamy na nasz kanał YouTube
Gdzie mozna zobaczyć realizacje i prezentacje paneli

Axitech - -youtube


Panele podświetlane do branży reklamowej na wymiar

Pracujesz w branży reklamowej? W takim razie musisz sobie zdawać sprawę z tego, jak ważne jest, aby wyróżnić się na tle reszty. Jeśli chcesz trafić do większej liczby klientów, sprawdź koniecznie nasze panele podświetlane dla branży reklamowej, które stanowią innowacyjny sposób na dekorację obiektu.

Panele podświetlane dla branży reklamowej – wyróżnij się

Podświetlane panele dla branży reklamowej to nowoczesne rozwiązanie dla firm, które zajmują się organizacją różnych imprez okolicznościowych i chcą stworzyć z tych okazji niepowtarzalny klimat.

Oświetlenie jest ważnym elementem we wnętrzach – odpowiednio poprowadzone pozwoli stworzyć odpowiedni klimat, który udzieli się każdej osobie. Jest to doskonały sposób na wyróżnienie się na rynku – panele podświetlane reklamowe odmienią każdą przestrzeń i zapadną w pamięć każdego klienta.

Dostępne na naszej stronie panele podświetlane dla branży reklamowej użyjesz m.in. do podświetlenia obrazu, sufitu czy witryny.

Nasze wyroby są bardzo wydajne (mogą pracować do 40. tys. godzin), odporne na uszkodzenia, eleganckie, funkcjonalne i w pełni personalizowane (możemy umieścić na nich dowolną grafikę wskazaną przez klienta).

Panele podświetlane to tylko część naszej oferty. Zobacz również pozostałe nasze produkty:

  • panele szklane,
  • szkło laminowane,
  • obrazy na plexi,
  • szklane fronty meblowe,
  • szkło lacobel,
  • kafelki i płytki ze szkła.

Serdecznie zapraszamy. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z nami. Zajmujemy się projektem, wykonanie, transportem i montażem – Axitech.