AKTUALNOŚĆI


PROMOCJA
Do 30.09.2021 obniżamy ceny na wszystkie produkty
Każdy kolejny m2 to dodatkowo -10% ceny.

Chcesz kupić do 1m2 produktu -10 % ceny. Chcesz kupić do 2m2 produktu - to za pierwszy metr zapłącisz -10% ceny a za drugi - 20% ceny . Chcesz kupic do 3m2 produktu - za pierwszy metr zapłcisz -10% ceny, za drugi - 20% ceny a za trzeci m2 - 30% ceny.


Jedynym warunkiem aby skorzystać z promocji jest dopisanie 
"Promocja 2021" w zamówieniu lub mailu.
                                           
Zapraszamy do przeczytania artykułu na temat tanich paneli szklanych. Wyjaśniamy w nim jak nie dac sie oszukać oraz jak rozpoznać tanią poróbkę od solidnie wykonanego produktu.AKTUALNOŚĆI

Obrazy podświetlaneDodajemy nowe produkty, obrazy podświetlane w dziale "Akcesoria" są to obrazy z podświetleniem pełnym w trzech wymiarach. Produkt jest gotowy do montażu w zestawie z zasilaczem oraz zawieszkami na ścianę. Obraz można również montować w innych miejscach niz sciana bez przyklajania na stałe.
 


Panele podświetlane do branży reklamowej na wymiar

Pracujesz w branży reklamowej? W takim razie musisz sobie zdawać sprawę z tego, jak ważne jest, aby wyróżnić się na tle reszty. Jeśli chcesz trafić do większej liczby klientów, sprawdź koniecznie nasze panele podświetlane dla branży reklamowej, które stanowią innowacyjny sposób na dekorację obiektu.

Panele podświetlane dla branży reklamowej – wyróżnij się

Podświetlane panele dla branży reklamowej to nowoczesne rozwiązanie dla firm, które zajmują się organizacją różnych imprez okolicznościowych i chcą stworzyć z tych okazji niepowtarzalny klimat.

Oświetlenie jest ważnym elementem we wnętrzach – odpowiednio poprowadzone pozwoli stworzyć odpowiedni klimat, który udzieli się każdej osobie. Jest to doskonały sposób na wyróżnienie się na rynku – panele podświetlane reklamowe odmienią każdą przestrzeń i zapadną w pamięć każdego klienta.

Dostępne na naszej stronie panele podświetlane dla branży reklamowej użyjesz m.in. do podświetlenia obrazu, sufitu czy witryny.

Nasze wyroby są bardzo wydajne (mogą pracować do 40. tys. godzin), odporne na uszkodzenia, eleganckie, funkcjonalne i w pełni personalizowane (możemy umieścić na nich dowolną grafikę wskazaną przez klienta).

Panele podświetlane to tylko część naszej oferty. Zobacz również pozostałe nasze produkty:

  • panele szklane,
  • szkło laminowane,
  • obrazy na plexi,
  • szklane fronty meblowe,
  • szkło lacobel,
  • kafelki i płytki ze szkła.

Serdecznie zapraszamy. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z nami. Zajmujemy się projektem, wykonanie, transportem i montażem – Axitech.