Zapraszamy do przeczytania artykułu na temat tanich paneli szklanych. Wyjaśniamy w nim jak nie dac sie oszukać oraz jak rozpoznać tanią poróbkę od solidnie wykonanego produktu.AKTUALNOŚĆI

Obrazy podświetlaneDodajemy nowe produkty, obrazy podświetlane w dziale "Akcesoria" są to obrazy z podświetleniem pełnym w trzech wymiarach. Produkt jest gotowy do montażu w zestawie z zasilaczem oraz zawieszkami na ścianę. Obraz można również montować w innych miejscach niz sciana bez przyklajania na stałe.
 


Panele podświetlane do branży deweloperskiej na wymiar

Jesteś deweloperem? Jeśli tak to doskonale zdajesz sobie sprawę, jak ważne jest, aby budowane mieszkania cechowały się nowoczesnym wyglądem. Podążaj za najnowszymi trendami i wybierz nasze podświetlane panele dla branży deweloperskiej, które podniosą prestiż oferowanych przez Ciebie mieszkań – zapraszamy.

Podświetlane panele dla branży deweloperskiej – dlaczego warto?

Oferowane przez Axitech panele podświetlane dla branży deweloperskiej to materiały dekoracyjne, które powstały w jednym celu: aby odmienić oblicze każdego wnętrza. Z jednej strony służą one do dodatkowego rozświetlenia pomieszczenia, a z drugiej doskonale komponują się z resztą wystroju, odpowiednio podkreślając każdy akcent powierzchni.

Dlaczego warto wybrać nasze podświetlane panele dla branży deweloperskiej? Przede wszystkim ze względu na:

  • wysoką wydajność (diody LED mogą pracować nawet 40. tys. godzin),
  • nowoczesny, schludny wygląd,
  • odporność na uszkodzenia,
  • łatwy montaż,
  • uniwersalność (podświetlany panel wykorzystasz zarówno na ścianie, jak i na suficie, wnęce czy szafkach),
  • najwyższą jakość drukowanego obrazu,
  • nieograniczone możliwości personalizacji (na stronie dostępnych jest wiele milionów grafik, które dopasujesz do stylu każdego mieszkania).

Wybierz panele podświetlane, które są symbolem nowoczesnego stylu. Zobacz również pozostałe produkty z oferty Axitech takie jak lacobele, panele szklane, obrazy na plexi, szkło laminowane czy fronty meblowe ze szkła – zapraszamy.