AKTUALNOŚĆI

Obecnie na stronie trwają prace majace na celu poprawę funkcjonalności oraz wprowadzenie nowych produktów. Sklep w pełni działa i mozna dokonywac zakupów. Jeśli nie otrzymają Państwo zraz po zamówieniu maila z potwierdzeniem zamówienia prosimy o tym poinformować na adres biuro@axitech.pl   
 
AKTUALNOŚĆI

Obrazy podświetlaneDodajemy nowe produkty, obrazy podświetlane w dziale "Akcesoria" są to obrazy z podświetleniem pełnym w trzech wymiarach. Produkt jest gotowy do montażu w zestawie z zasilaczem oraz zawieszkami na ścianę. Obraz można również montować w innych miejscach niz sciana bez przyklajania na stałe.
 


PShowBlog Kategorie

Panele szklane podświetlane - obrazy LED

Podświetlenie pełne - 1250zł/m2

Podświetlenie krawędziowe - 950zł/m2

Podświetlenie RGB - 1290zł/m2

Panele podświetlane

Światło, oprócz swojej podstawowej funkcji oświetleniowej, spełnia także funkcję dekoracyjną, dzięki której odkrywa walory wnętrza, tworzy odpowiedni nastrój, gra kolorami, a także może optycznie powiększyć przestrzeń.

Panele z podświetleniem stanowią nowość na Polskim rynku w dziedzinie dekoracji wnętrz .Jesteśmy jedną z pierwszych firm które wprowadziły panele podświetlane na rynek oraz opracowaliśmy technologie równomiernego pooświetlania obrazu, według własnych rozwiązań.

Najważniejszą cechą paneli z podświetleniem jest światło dekoracyjne które w wyjątkowy sposób buduje klimat wnętrza. Podświetlenie może być zdalne sterowne i daje wiele możliwości jego ustawienia.

Panele z podświetleniem pełnym (tylnym)

Panel z podświetleniem pełnym wykonany jest na bazie profilu aluminiowego . Kolor profilu to aluminium anodowane , również jest możliwość jego pomalowania na jeden z kolorów palety RAL . 

Grubość panela to 20mm , front to szkło hartowane o grubości 4mm z nadrukowaną grafiką reszta to blendy rozpraszające , matryca rozpraszająca światło , diody LED i inne podzespoły , które stanowią zwartą całość jako jeden gotowy moduł do montażu.Panel zasilany jest napięciem 12V z dołączonego do zestawu zasilacza . Panel świeci równomiernie na całej powierzchni nie zależnie od jego wielkości .

Panel z podświetleniem krawędziowy

Wykonany jest ze szkła o grubości 6mm z nadrukowaną grafiką , cały panel jest zamknięty profilem aluminiowym anodowany w którym umieszczone są diody LED , światło wnika do środka na 20-30cm tworząc świetlną aureolę. Grubość panela to 12mm . Panel zasilany jest napięciem 12V z dołączonego do zestawu zasilacza. Można go również montować jako obraz naścienny na dystansach.

Panel z podświetleniem RGB

Są to panele bez nadrukowanej grafiki , dzięki Led-om RGB panel świeci całą powierzchnią na kolor który zostanie ustawiony . Przy wyłączonym panelu front jest biały matowy . Sterowanie odbywa się za pomocą pilota na którym możemy ustalać dowolny kolor świecenia , oraz dodatkowe efekty jak automatyczna zmiana kolorów , pulsacje i ich zmiany w czasie . Konstrukcja panela oparta jest na profilu aluminiowym anodowanym, głębokość panela to 20mm . Zasilanie napięciem 12V , zasilacz oraz pilot do sterowania znajduje się komplecie. 

Zastosowanie

Panele podświetlane mają szerokie zastosowanie dekoracyjno aranżacyjne idealnie nadają się do kuchni , jadalni , łazienek, pokoi oraz sypialni w których mogą pełnić role wolno wiszących obrazów . Również świetnie się sprawdzają w biurach, lokalach użytkowych i reprezentacyjnych . Mogą być montowane razem z tradycyjnymi płytkami lub bezpośrednio na ścianie, miedzy szafkami, we wnękach, sufitach itp. 

Przykłady można zobaczyć w naszej galerii

Technologia

Grafika w panelach podświetlanych jest bezpośrednio drukowana na szkle w technologii UV w rozdzielczości 1440dpi (oprócz panela z podświetleniem RGB) W każdym panelu mogą być wycięte otwory pod gniazdka (otwory nie są doliczane do ceny) . Sercem paneli jest matryca rozpraszająca światło dzięki której uzyskujemy idealnie rozłożenie światła na całej powierzchni. Diody LED to profesjonale zestawy gwarantujące prace min. 40 000 godzin . Panele podświetlane mają zasilanie 12V , zasilacz jest osobno załączany do kompletu . 

Zdjęcia

Nasz sklep jest połączony z jednym z największych banków zdjęć na świecie, oferującym około 60 000 000 grafik .Dzięki temu nasi klienci posiadają dostęp do ogromnej bazy zdjęć. Zdjęcia można wybierać w naszym sklepie.

UWAGA - klienci składający u nas zamówienie nie płacą za wykup zdjęcia , to my pokrywamy koszt wykupu wybranego przez klienta zdjęcia.

Jak zamówić panele podświetlane

1) Wykonaj pomiar lub umów się z nami na pomiar

2) Dokonaj zakupu poprzez nas sklep ( postępuj według opisu z zakładki "Jak zamawiać" lub złóż zamówienie mailowo, telefonicznie.

3) W ciągu maksymalnie 24 godzin otrzymasz od nas do akceptacji potwierdzenie zamówienia, wycenę, projekt techniczny, projekt graficzny oraz omówimy telefonicznie szczegóły techniczne.

4) Czekasz na dostawę w ustalonym terminie

Montaż oraz transport

- Oferujemy wykonanie pomiarów, montażu oraz transport, więcej informacji na ten temat w dziale "Dodatkowe informacje"

- Samodzielny pomiar, opis samodzielnego pomiaru w dziale "Dodatkowe informacje"

-Samodzielny montaż, opis samodzielnego montażu w dziale "Dodatkowe informacje"

- Pakowanie: panele pakowane są w styropian oraz drewniane skrzynie. 

Termin realizacji - Od 12 do 15 dni roboczych, (może uleć zmianie). Informujemy klienta co kilka dni na jakim etapie jest jego zlecenie.