AKTUALNOŚĆI

Zapraszamy na nasz kanał YouTube
Gdzie mozna zobaczyć realizacje i prezentacje paneli

Axitech - -youtube


Obrazy na szkle do łazienki 

 
 

Podstawowe zalety obrazów szklanych do łazienki

Zadając sobie pytanie, jaki obraz na szkle do łazienki byłby najtrafniejszym wyborem, należy pamiętać, że szkło to fascynujący materiał, który wychwytuje każdy promień światła. Jest to prawdziwy cud natury i ludzkiej pomysłowości, a kiedy szkło staje się obrazem, nie sposób się nie zachwycić.
Jeśli szukamy innowacyjnego sposobu na udekorowanie wystroju wnętrza łazienkowego, to z pewnością obraz szklany do łazienki staje się wręcz niezbędnym motywem dekoracyjnym, a dodatkowo jest estetyczny i łatwy w czyszczeniu.
 
Unikalne walory estetyczne i wysoka odporność na działanie wilgoci fundamentalnymi atrybutami szklanych obrazów do łazienki

Kryteria wyboru obrazu na szkle do łazienki
Kryteria użytkowe
Ponieważ wilgotność powietrza w łazience jest wyższa niż w innych pomieszczeniach, wybór obrazu na szkle do łazienki może okazać się najwłaściwszym rozwiązaniem.
Obraz szklany do łazienki jest wodoodporny i wytrzymuje wysoką wilgotność, dzięki czemu dany motyw jest doskonale chroniony. Dlatego obrazy na szkle do łazienki stanowią wyjątkowo pragmatyczną dekorację wystroju wnętrza łazienkowego.
Kryteria estetyczne
Wybierając obraz do łazienki na szkle, zalecane jest jak najtrafniejsze wykorzystanie jego możliwości estetycznych, co pozwala wizualnie wzbogacić wystrój łazienki.
Poszukując inspiracji na tematykę szklanego obrazu do łazienki, zalecane są motywy morskie. Tego typu obrazy na szkle do łazienki idealnie komponują się z atmosferą wnętrza łazienkowego.
Szkło akrylowe
Szklany obraz do łazienki ze szkła akrylowego charakteryzuje się trójwymiarową głębią wzoru światła przenikającego przez akrylowy materiał. Tego rodzaju obrazy na szkle do łazienki są bardzo lekkie i praktyczne, łatwe do czyszczenia i odporne na wilgoć, dzięki czemu dobrze sprawdzają się w każdym, nawet wilgotnym i ciepłym otoczeniu.


Ile kosztuje obraz na szkle do łazienki


Zastanawiając się nad kwestią, ile kosztuje obraz na szkle do łazienki, powinno się wziąć pod uwagę jego rozmiar i rodzaj szkła, z którego został wykonany. Na przykład obraz na szkle float o wymiarach 40x30 mm na szkle o grubości 4mm z motywami zaczerpniętymi z natury kosztuje w granicach 71 złotych.
Natomiast szklany obraz do łazienki o większych wymiarach 125x50 mm o tematyce abstrakcyjnej można nabyć za kwotę w granicach 369 złotych. Oczywiście w naszej firmie można znaleźć tańsze warianty obrazów szklanych do łazienki o wymiarach 40x20 mm, które można nabyć za kwotę około 47 złotych.


Zalety szkła hartowanego w aranżacji wnętrza łazienki.


W najnowszych trendach łazienkowych szkło hartowane wyprzedziło klasyczne elementy wyposażania przestrzeni łazienki, szczególnie w przypadku paneli i kabin prysznicowych. Szkło hartowane do łazienki zapewnia wyjątkowe bezpieczeństwo produktu i niestandardowe efekty przezroczystych wzorów.
Ponadto szkło hartowane do łazienki gwarantuje większe bezpieczeństwo i solidność. Elementy wykonane ze szkła hartowanego są szczególnie odporne, a ich pęknięcie lub rozbicie jest prawie niemożliwe.