AKTUALNOŚĆI

Obecnie na stronie trwają prace majace na celu poprawę funkcjonalności oraz wprowadzenie nowych produktów. Sklep w pełni działa i mozna dokonywac zakupów. Jeśli nie otrzymają Państwo zraz po zamówieniu maila z potwierdzeniem zamówienia prosimy o tym poinformować na adres biuro@axitech.pl   
 
AKTUALNOŚĆI

Obrazy podświetlaneDodajemy nowe produkty, obrazy podświetlane w dziale "Akcesoria" są to obrazy z podświetleniem pełnym w trzech wymiarach. Produkt jest gotowy do montażu w zestawie z zasilaczem oraz zawieszkami na ścianę. Obraz można również montować w innych miejscach niz sciana bez przyklajania na stałe.
 


PShowBlog Kategorie

Obrazy na plexi na wymiar - obrazy na szkle nie tłukącym 

Obraz na plexi 5mm - 650zł/m2

Obraz na plexi 6mm - 690zł/m2

Obrazy na plexi 

Lekkie , eleganckie, nowoczesne, z odpowiednim oświetleniem pozwalają uzyskać niepowtarzalny efekt głębi obrazu i przestrzeni to właśnie obrazy na plexi . Doskonale nadają się na prezent, lub do zagospodarowania wolnej ściany. W połączeniu z odpowiednim oświetleniem pozwala uzyskać niepowtarzalny efekt głębi i przestrzeni.

Zastosowanie

Obrazy na plexi można stosować na dowolnej przestrzeni wszędzie tam gdzie mogą wisieć tradycyjne obrazy , w domowym salonie , jadalni, korytarzu, pomieszczeniach biurowych , pomieszczeniach użyteczności publicznej lub jako forma reklamy czy dekoracji meblarskich.

Zalety obrazów na plexi

Nie duża waga - wytrzymałe na uderzenia - nie tłukące - łatwe w utrzymaniu czystości oraz w montażu - bezpieczne w użytkowaniu.

Technologia

Obrazy są wykonywane na plexi bezbarwnej o grubości 6mm. Formatki są wycinane laserowo przez co uzyskujemy idealnie gładkie i błyszczące krawędzie. Grafika jest bezpośrednio drukowana na plexi (nie naklejka) za pomocą cyfrowej drukarki UV w rozdzielczości 1440dpi dzięki czemu otrzymujemy pięknie nasycone kolory, delikatne przejścia tonalne oraz głęboką czerń. Następnie druk jest laminowany folią zabezpieczającą przed uszkodzeniami mechanicznymi Nasza maszyna jest jedną z najnowocześniejszych w Polsce .

Dzięki drukowi UV kolory nigdy nie blakną gdyż nadruk jest utrwalany za pomocą promieni ultrafioletowych. Obrazy zawiesza się za pomocą haczyków lub mocuje na dystansach do ściany 

Zdjęcia

Nasz sklep jest połączony z jednym z największych banków zdjęć na świecie, oferującym około 60 000 000 grafik .
Dzięki temu nasi klienci posiadają dostęp do ogromnej bazy zdjęć . Zdjęcia można wybierać w naszym sklepie 
UWAGA - klienci składający u nas zamówienie nie płacą za wykup zdjęcia , to my pokrywamy koszt wykupu wybranego przez klienta zdjęcia. 

Jak zamówić obraz na plexi

1) Określ potrzebny wymiar
2) Dokonaj zakupu 
a) Poprzez nasz sklep ( wybierając zdjęcie lub dodając swoje, wpisując wymiary, potwierdzając zakup)
b)Złóż zamówienie poprzez maila (podając wymiary oraz nr. wybranego zdjęcia lub przesyłając własne)
c) Telefonicznie 
3) W ciągu maksymalnie 24 godzin otrzymasz od nas do akceptacji potwierdzenie zamówienia, wycenę, projekt techniczny, projekt graficzny oraz omówimy telefonicznie szczegóły techniczne.
4) Czekasz na dostawę w ustalonym terminie 

Montaż oraz transport

Montaż wykonuje się w takim sam sposób jak każdego innego obrazu , do każdego obrazu dodane są zawieszki lub dystanse. Więcej informacji w dziale "Dodatkowe informacje"

UWAGA - obraz nie jest odporny na zarysowania dlatego prosimy nie czyścić go środkami chemicznymi lub twardymi szmatkami. Do czyszczenia proszę używać czystej wody lub płynu do szyb i miękkiej szmatki. 

Termin realizacji - Od 12 do 15 dni roboczych. 

Zamówienie Zamówienia można dokonywać telefonicznie, mailowo lub przez sklep internetowy.