AKTUALNOŚĆI

Zapraszamy na nasz kanał YouTube
Gdzie mozna zobaczyć realizacje i prezentacje paneli

Axitech - -youtube


Lacobel do łazienki na wymiar

Lacobel do łazienki? A dlaczego nie! Jest to nadzwyczajnie gładki materiał całkowicie pozbawiony wad optycznych. Płytki szklane do łazienki tego typu są doskonałym pomysłem na aranżację gustownego wnętrza, które zostanie docenione nie tylko przez domowników, ale i gości przekraczających próg pomieszczenia.

Płytki szklane do łazienki – postaw na lacobel

Lacobel w łazienkach to coraz częściej spotykane rozwiązanie, które wypiera standardowe płytki ceramiczne. Nic w tym zaskakującego – materiał ten jest połączeniem funkcjonalności z pięknym wyglądem. Lacobel w łazience dodaje kolorów wnętrzu, ożywia je i wprowadza ciepły klimat.

Jak wykorzystac lacobel? Łazienka jest ciekawym pomieszczeniem do aranżacji. Płytki szklane do łazienki mogą przybrać formę szkła wypełniającego przestrzeń pomiędzy blatem a lustrem, panelu prysznicowego czy ozdoby na ścianę.

Lacobel – łazienka utrzymana w dowolnym stylu

Płytki szklane do łazienki typu lacobel są świetną opcją zarówno dla wnętrz utrzymanych w tradycyjnym stylu, jak i nieco bardziej modernistycznych klimatach. Szkło może być przyozdobione dowolną grafiką, co daje nieograniczone możliwości aranżacyjne. Lacobel w łazience najczęściej występuje w formie panelu o jednolitym kolorze, chociaż coraz częściej spotkać można warianty przyozdobione różnymi grafikami utrzymanymi w konkretnym klimacie.

Lacobel do łazienki z oferty Axitech – poznaj jego cechy

Warto wiedzieć, że lacobel w łazience narażony jest na działanie różnych czynników jak m.in. wilgoć czy wysokie temperatury. Dla naszych wyrobów to nie jest żaden problem – cechują się one bowiem najwyższą trwałością, a także odpornością na uszkodzenia czy odbarwienia.

Jak już wspomnieliśmy – szklane płytki do łazienki lacobel są pozbawione wad optycznych, a także cechują się doskonałym nasyceniem kolorów.

Co więcej, są one również bardzo łatwe w czyszczeniu. Szkło lacobel do łazienki pokryte jest dodatkową warstwą zabezpieczającą, która ułatwia pozbycie się smug oraz plam z powierzchni.

Lacobele do łazienki na wymiar – Axitech

Axitech dostosowuje ofertę do każdego klienta. Wykonujemy trwałe i piękne lacobele na wymiar, które wpasują się w każdą łazienkę. Dlatego też zachęcamy do kontaktu, przedstawienia nam swojej wizji, wymagań, a także możliwości montażowych. Chętnie odpowiemy na każde pytanie i omówimy szczegóły zamówienia.

Polecamy sprawdzić również pozostałe materiały łazienkowe z oferty:

-płytki i kafelki ze szkła do łazienki,
-laminowane szkło łazienkowe,
-podświetlane panele do łazienki,
-szklane fronty łazienkowe,
-panele szklane do łazienki.