AKTUALNOŚĆI

Zapraszamy na nasz kanał YouTube
Gdzie mozna zobaczyć realizacje i prezentacje paneli

Axitech - -youtube


Lacobel do kuchni na wymiar

Lacobele do kuchni to materiały aranżacyjne, które z pewnością odmienią wnętrze Twojego domu lub mieszkania. Są to wyroby, które cechują się nadzwyczajną gładkością oraz tym, że nie posiadają żadnych wad optycznych.

Lacobel w kuchni to pomysł na aranżację stylowego i nowoczesnego wnętrza o niespotykanym charakterze. Sprawdź ofertę Axitech i wybierz lacobel kuchenny utrzymany w gustownym motywie – zapraszamy.

Lacobel w kuchni – pomysł na nowoczesną aranżację wnętrza

Dekoracyjne szkło lacobel w kuchni to doskonały pomysł na to, aby nadać pomieszczeniu nowoczesny charakter. Coraz chętniej wybierany jest on zamiast tradycyjnych płytek ceramicznych. Materiał ten świetnie łączy w sobie funkcjonalność z ponadczasowymi walorami estetycznymi przy jednoczesnej możliwości personalizacji. Szkło lacobel do kuchni może być przyozdobione różnymi motywami, co sprawi, że ten materiał aranżacyjny doskonale wpasuje się zarówno w modernistyczne klimaty, jak i kuchnie utrzymane w tradycyjnym stylu.

Lacobel – kuchnia pełna wdzięku

Nie ma obecnie drugiego tak funkcjonalnego materiału aranżacyjnego jak lacobel. Kuchnia bogata w ten wyrób z miejsca zyska niepowtarzalny klimat, który oczaruje każdego domownika i odwiedzających gości. Kuchnie lacobel mogą przybrać różne formy. Obecnie materiał ten wykorzystywany jest w postaci m.in.:
- szkła wypełniającego przestrzeń pomiędzy szafkami (szkło lacobel między szafkami najczęściej znajduje się między górnymi i dolnymi meblami),
- elementu zabudowy kuchennej (szkło lacobel do kuchni umieszczane jest m.in. w aluminiowych ramkach, które chronią brzegi przed uszkodzeniami),
- ozdobnej grafiki (lacobele do kuchni o wyrazistych kolorach stanowią piękną formę aranżacyjną, która wpasowuje się w każdy styl).

Szerokie możliwości montażowe sprawiają, że lacobel w kuchni to nowoczesna propozycja dla każdego, kto zamierza nie tylko delikatnie przyozdobić pomieszczenie, ale także uczynić z niego serce własnego domu lub mieszkania.

Lacobele do kuchni od Axitech – najwyższa jakość

Lacobel w kuchni musi być przystosowany do panujących we wnętrzu specyficznych warunków. W pomieszczeniu zazwyczaj panuje wilgoć, a także występujące wahania temperatur. W Axitech dbamy o to, aby materiały posłużyły na wiele długich lat i były odporne na tego typu warunki. Każda szyba lacobel do kuchni wyróżnia się nadzwyczajną trwałością – nie tylko na wcześniej wspomnianą wilgoć czy wysokie temperatury, ale również na odbarwienie (powstające m.in. od promieni UV).

Szkło lacobel w kuchni – przyjemna pielęgnacja

Lacobele do kuchni mają również jeszcze inne zalety, do których z pewnością zaliczyć można łatwość utrzymania ich w czystości. Pokryte są one specjalną, dodatkową warstwą lakieru, która służy do zabezpieczenia powierzchni talii, a także do łatwiejszej pielęgnacji materiału. Dzięki temu smugi, plamy czy inne zabrudzenia z łatwością mogą być usunięte za pomocą zwykłej ściereczki – na sucho lub mokro.

Kuchnia lacobel na wymiar – oferta Axitech

Lacobele kuchenne w Axitech powstają na zamówienie – są wycinane, a także projektowane pod indywidualne wymagania klienta. To sprawia, że każda osoba ma okazje otrzymać jakościowy i piękny wyrób, który idealnie wpasuje się do kuchni. Z tego miejsca zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów realizacji. Do każdego zamówienia wkładamy serce, co pozwala nam tworzyć szkło kuchenne lacobel z najwyższej półki.

Sprawdź również nasze pozostałe kuchenne materiały aranżacyjne:

- obrazy na pleksi do kuchni,

- szkło laminowane kuchenne,

- panele podświetlane do kuchni,

- szklane fronty do kuchni,

panele szklane kuchenne,

- płyty szklane do kuchni.