AKTUALNOŚĆI

Obecnie na stronie trwają prace majace na celu poprawę funkcjonalności oraz wprowadzenie nowych produktów. Sklep w pełni działa i mozna dokonywac zakupów. Jeśli nie otrzymają Państwo zraz po zamówieniu maila z potwierdzeniem zamówienia prosimy o tym poinformować na adres biuro@axitech.pl   
 
AKTUALNOŚĆI

Obrazy podświetlaneDodajemy nowe produkty, obrazy podświetlane w dziale "Akcesoria" są to obrazy z podświetleniem pełnym w trzech wymiarach. Produkt jest gotowy do montażu w zestawie z zasilaczem oraz zawieszkami na ścianę. Obraz można również montować w innych miejscach niz sciana bez przyklajania na stałe.
 


PShowBlog Kategorie

Szkło Lacobel na wymiar - lakierowane, dekoracyjne

szklo-lacobel                                    szklo-na-sciane    

Lacobel to szkło fabrycznie lakierowane.

Lacobel występujące w kilkunastu kolorach i odcieniach , ( nie mylić z panelami szklanymi z nadrukiem) .  Jest to szkło nie hartowane ze względu na technologie produkcji  tafle są najpierw lakierowane a następnie cięte pod wymiar (szkła lakierowanego nie można już zahartować)

Natomiast jego główna zaletą jest idealny jednolity błyszczący kolor na całej powierzchni .

 

Zastosowanie:

Szkło lakierowane lacobel stosuje się przede wszystkim jako szkło dekoracyjne na ściany, do szaf przesuwnych , meblowe elementy dekoracyjne .

Kolory: