AKTUALNOŚĆI

Zapraszamy na nasz kanał YouTube
Gdzie mozna zobaczyć realizacje i prezentacje paneli

Axitech - -youtube


Szkło Lacobel na wymiar - lakierowane, dekoracyjne

Cena - 400zł/m2

Lacobel czyli szkło do zastosowań dekoracyjnych we wnętrzach.

Lacobel - opis produktu

To szkło nie hartowane o grubości 4mm lakierowane. To oznacza że nie wykonuje się na nim nadruku ale lakieruje specjalnymi lakierami do szkła. To pozwala uzyskać idealną jednolitą błyszczącą powierzchnie kolorystyczną.
Szkło lacobel może występować w różnych kolorach z palety RAL. 
Stosowane jest jako szkło dekoracyjne na ściany, do szaf lub innych zastosowań dekoracyjnych. Należy pamiętać że nie jest szkłem hartowanym a tym samym nie jest szkłem bezpiecznym.
Dlatego najczęściej jest stosowane jako dekoracje ścienne na małych powierzchniach. 

Szkło lacobel                                    Lacobele na wymiar    

Szkło lacobel to coraz popularniejszy materiał wykończeniowy na ścianę, który stanowi świetną alternatywę dla płytek ceramicznych. Jego główną zaletą jest jednolity, błyszczący kolor na całej powierzchni. W naszej ofercie znajdą Państwo różnokolorowe lacobele, które ożywią i odmienią każde wnętrze każdego domu – zapraszamy!

Lacobele – czym dokładnie są?

Płyta lacobel to rodzaj szkła dekoracyjnego, które wyróżnia się przede wszystkim bardzo wysoką gładkością, a także brakiem wad optycznych. Jest to materiał jednorodnie lakierowany powstający dzięki specjalnej technologii float. Lacobele powstają w wyniku sklejenia co najmniej dwóch warstw szyby, a także dwóch warstw folii. Co ważne, lacobel nie jest szkłem hartowanym (ze względu na wykorzystywaną technologię produkcji), gdzie tafle są najpierw lakierowane, a następnie cięte pod wymiar (szkła lakierowanego nie można zahartować).

Panel szklany lacobel z oferty Axitech – czym jeszcze się wyróżnia?

Oferowane przez nas panele szklane lacobel to produkty najwyższej klasy. Staramy się, aby każde szkło cechowało się przede wszystkim najwyższą trwałością. Dzięki temu mamy pewność, że każdy dostępny u nas lacobel na ścianę będzie zachwycać Państwa swoimi najlepszymi walorami na długie lata. Nasze produkty są odporne na różnego rodzaju odbarwienia (m.in. od promieniowania UV), a także uszkodzenia. Co więcej, zamontowany lacobel na ścianie jest również łatwy w czyszczeniu – szkło pokryte jest dodatkową warstwą lakieru, która skutecznie zabezpiecza powierzchnię talii, a także ułatwia czyszczenie bardziej uporczywych smug czy plam.

Lacobel na ścianę w różnych motywach – Axitech

Odpowiednio dopasowany lacobel na ścianę sprawi, że w pomieszczeniu zapanuje zupełnie nowy, niepowtarzalny klimat. Axitech to miejsce, w którym znajdą Państwo lakierowane szkło kolorowe lacobel dostępne w wielu wariantach – zarówno w jednolitym kolorze, jak i tematycznym motywie. W ofercie dostępne są takie wzory jak m.in.:

 • wodospady,
 • krajobrazy,
 • mosty,
 • ocean,
 • drzewa,
 • góry,
 • woda,
 • owoce,
 • rafa koralowa,
 • wschody i zachody słońca,
 • kwiaty,
 • kosmos,
 • abstrakcja,
 • i wiele innych.


Szeroki wybór motywów to gwarancja dla nas, że każdy z Państwa znajdzie lacobel z nadrukiem idealnie dopasowanym do gustu.

Lacobel na wymiar w Axitech

W ofercie Axitech znajdą Państwo lacobele cięte na miarę. Dostosowujemy się do indywidualnych wymagań każdego klienta, dzięki czemu oferowane przez nas produkty doskonale wpasują się do każdego wnętrza. Projektowany przez nas lacobel na wymiar z pewnością spełni Państwa oczekiwania, odmieniając tym samym charakter pomieszczenia. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia realizacji projektu. Każdy lacobel na wymiar wykonujemy z najwyższą starannością, zachowując wszelkie normy produkcyjne, dzięki czemu zyskują Państwo gwarancje jakości i zadowolenia.

Lacobele w cenie przyjaznej dla każdego

W asortymencie Axitech każdy z Państwa ma okazję znaleźć dostosowane do możliwości finansowych lacobele. Cena za produkty jest bardzo konkurencyjna i przystępna dla każdego portfela. W ofercie znajdą Państwo lacobele dostępne już od 550zł za m² – zapraszamy do odwiedzin i życzymy udanych zakupów!