AKTUALNOŚĆI

Obecnie na stronie trwają prace majace na celu poprawę funkcjonalności oraz wprowadzenie nowych produktów. Sklep w pełni działa i mozna dokonywac zakupów. Jeśli nie otrzymają Państwo zraz po zamówieniu maila z potwierdzeniem zamówienia prosimy o tym poinformować na adres biuro@axitech.pl   
 
AKTUALNOŚĆI

Obrazy podświetlaneDodajemy nowe produkty, obrazy podświetlane w dziale "Akcesoria" są to obrazy z podświetleniem pełnym w trzech wymiarach. Produkt jest gotowy do montażu w zestawie z zasilaczem oraz zawieszkami na ścianę. Obraz można również montować w innych miejscach niz sciana bez przyklajania na stałe.
 


PShowBlog Kategorie

Panele szklane do kuchni i łazienki jak wykonać pomiar i montaż

Pomiar i montaż paneli szklanych

Pomiary, ewentualny montaż i transport  po uprzednim ustaleniu szczegółów wykonujemy do 100 km od Olkusza przy minimalnym zamówieniu 1m2.

a) Samodzielny pomiar: 

Wymiar panelu mierzymy od sciany do wybranego miejsca odejmując po 2 mm z każdej strony (obu  boków, góra, dół).

UWAGA !!! pomiarów prosze dokonywać bardzo dokładnie co do 1mm a nastepnie wszystkie informacje związane z pomiarem przesłać na adres mail lub  przy finalizacji zamówienia. 

Jeśli mają Państwo wątpliwości jak dokonać pomiaru, prosimy o kontakt telefoniczny , dokładnie wyjaśnimy jak je wykonać.

b) Pomiar otworów pod gniazdka:  

Dokonujemy mierząc odległość od ściany do środka otworu (uwzględniając pomniejszenie o 2mm jak w pkt.1a)


 

c) Samodzielny montaż: montaż panela należy dokonywać po wczesniejszej konsultacji z doradcą naszej firmy, montaż polega na  przyklejeniu panela do ściany , panel mozna kleić bezpośrednio na tynk uprzednio zagruntowany, ścianę lub np. stare kafelki. Do klejenia używamy tylko "Silikon do luster". Klej kładziemy na panelu gęsto plackami minimum 5cm od brzegów lub przyklajemy za profil, nastepnie dociskamy panel do ściany i jesli to konieczne podpieramy aby sie nie obsunął. Po 24 godzinach panel jest przyklejony.

klej do szkla

d) Montaż oraz transport:  Oferujemy ewentualny montaż po uprzednim ustaleniu jego szczegółów i zakresu  wraz z transportem.

Przy zakupie powyżej 2m2 proponujemy transport oraz  ewentualny montaż do 200km od Olkusza, przy zakupie powyżej 3m2 do 300 km od Olkusza itd. Koszt transportu i warunki montażu zawsze są uzgadniane przed realizacją prac.

 

2) Pakowanie: panele pakowane są pomiędzy 2-centymetrowy styropian następnie ładowane do drewnianych skręcanych skrzyń.

  

 

 

Panele szklane podświetlane 

Dają  niesamowite wrażenie przestrzeni oraz efekt świetlny w pomieszczeniu.

Można zastosować  podswietlane krawędziowe lub pełne tylne. Przykłady podświetleń znajdują się poniżej, jeśli są Państwo zainteresowani niestandardowymi wymiarami prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w sprawie wyceny.

Podświetlenie krawedziowe: uzyskujemy za pomocą diod Led . Z każdej ze stron panela montowany jest  profil aluminiowy z diodami, w zestawie również jest zasilacz. Dostają Państwo gotowy kompletny produkt.

 

Podświetlenie pełne tylne: uzyskujemy poprzez  zastosowanie specjlanych materiałów rozpraszających światło na całej jego powierzchni.  Cały panel znajduje sie w  konstrukcji na bazie profilu aluminiowego. W ten sposó możemy podswietlić dowolnie wybraną i nadrukowaną grafikepanele mają możliwość wymiany grafiki.

                                   

      Podświetlenie krawędziowe                                                      Podświetlenie pełne

 

 

Płytki i Kafelki Szklane

1)Pomiary montaż: pomiary, ewentualny montaż i transport  po uprzednim ustaleniu szczegołów wykonujemy do 100km od Olkusza przy minimalnym zamowieniu 1m2.

a)Samodzielny pomiar: ustalamy ile miejsca przeznaczymy na kafelki, nastepnie ustalamy wielkośc kafelek jaka nam odpowiada z uwzglednieniem fugi 3-4mm jeśli taka ma być .

b) Samodzielny montaż: montaż płytek wykonujemy tak samo jak tradycyjnych płytek ale za pomocą "Silikonu do luster" na uprzednio zagruntowaną ścianę. Płytki mozna kłaść na dwa sposoby z fugą lub bez fugi.

kafelki ze szkla

 

Obrazy na Plexi i Szkle

Samodzielne zawieszenie: 

Do każdego obrazu dodawane są zawieszki które są już przyklejone na stałe do obrazu, następnie wiercimy otwór w scianie i montujemy kołek z haczykiem.

Obrazy mogą być mocowane na dystansach lub na haczyku przykłady na zdjeciach poniżej. Dystanse są dodatkowo płatne.

                                         jak zawiesic obraz

 

Szklane fronty meblowe

Samodzielny Pomiar: mierzymy dokładnie co do 1mm wysokośc i szerokość frontu.

Samodzielny Montaż: szkło otrzymują Państwo z podklejonymi paskami taśmy klejącej która służy do podtrzymania szkłą w trakcie schniecia kleju , klej kładziemy bardzo niewielkimi plackami (nie zbyt grubo aby szkło nie odstawało od płyty meblowej)  na calej powierzchni nastepnie zrywamy zabezpieczenie z folii i przykładamy równo szkło do frontu meblowego jednocześnie dociskając mocno aby klej sie równomiernie rozprowadził. Do klejenia używamy  "Silikonu do luster".

Pakowanie: fronty szklane pakowane są pomiędzy 2-centymetrowy styropian a nastepnie do drewnianej skrzyni.

UWAGA !!!  otwory pod klamki wycinamy tylko na odpowiedzialność klienta i nie bierzemy odpowiedzialności za niaprawidlowe ich wymierzenie przez klienta ze wzgledu na duże ryzyko błedu pomiaru.