AKTUALNOŚĆI

PROMOCJA -10%
 
Do końca siernia 2019 roku nasze produkty mozna zamówić z 10% rabatem który będzie naliczany po dokonaniu oraz potwierdzeniu  zamówienia. Promocja obejmuje wszystkie produkty.AKTUALNOŚĆI

Obrazy podświetlaneDodajemy nowe produkty, obrazy podświetlane w dziale "Akcesoria" są to obrazy z podświetleniem pełnym w trzech wymiarach. Produkt jest gotowy do montażu w zestawie z zasilaczem oraz zawieszkami na ścianę. Obraz można również montować w innych miejscach niz sciana bez przyklajania na stałe.
 


PShowBlog Kategorie

O nas

Firma Axitech od wielu lat zajmuję się produkcją oraz sprzedażą paneli szklanych .

Posiadamy własne rozwiązania technologiczne , panele podświetlane są  doskonałym tego przykładem gdzie cały produkt został przez nas opracowany w oparciu o nowoczesne  rozwiązania.

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu pomiarów u klienta , produkcji według indywidualnego życzenia klienta oraz montażu , oferujemy również możliwość wysyłki paneli na terenie całej Polski oraz europy .

Nasz nowy sklep oferuje również nie tylko kompleksowa obsługę z zakresu produkcji paneli szklanych, ale również posiadamy w ofercie dodatkowe akcesoria takie jak kleje do szkła, systemy montażowe do szkła , oświetlenie LED , gotowe dekory szklane  itp. Z biegiem czasu będziemy wzbogacac nasza ofertę o nowe produkty .

Dzięki współpracy z firmami z zakresu obróbki CNC mamy możliwość  wykonania dowolnego okuciado szkła według zastosowania i potrzeb klienta .Jak i również dysponujemy możliwościami druku na wszelakich materiałach płaskich jak szkło ,plexi, drewno, metal i inne materiały . Druk wykonujemy w technologii UV  o  wysokiej rozdzielczości 1440dpi.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

oraz do kontaktu z nami .

 

Zespół Axitech