AKTUALNOŚĆI


PROMOCJA
Do 30.09.2021 obniżamy ceny na wszystkie produkty
Każdy kolejny m2 to dodatkowo -10% ceny.

Chcesz kupić do 1m2 produktu -10 % ceny. Chcesz kupić do 2m2 produktu - to za pierwszy metr zapłącisz -10% ceny a za drugi - 20% ceny . Chcesz kupic do 3m2 produktu - za pierwszy metr zapłcisz -10% ceny, za drugi - 20% ceny a za trzeci m2 - 30% ceny.


Jedynym warunkiem aby skorzystać z promocji jest dopisanie 
"Promocja 2021" w zamówieniu lub mailu.
                                           
Zapraszamy do przeczytania artykułu na temat tanich paneli szklanych. Wyjaśniamy w nim jak nie dac sie oszukać oraz jak rozpoznać tanią poróbkę od solidnie wykonanego produktu.AKTUALNOŚĆI

Obrazy podświetlaneDodajemy nowe produkty, obrazy podświetlane w dziale "Akcesoria" są to obrazy z podświetleniem pełnym w trzech wymiarach. Produkt jest gotowy do montażu w zestawie z zasilaczem oraz zawieszkami na ścianę. Obraz można również montować w innych miejscach niz sciana bez przyklajania na stałe.
 


Przeznaczenie

  O nas

  Firma Axitech od wielu lat zajmuję się produkcją oraz sprzedażą paneli szklanych.

  Posiadamy własne rozwiązania technologiczne, panele podświetlane są doskonałym tego przykładem gdzie cały produkt został przez nas opracowany w oparciu o nowoczesne rozwiązania.

  Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu pomiarów u klienta, produkcji według indywidualnego życzenia klienta oraz montażu. Oferujemy również możliwość wysyłki paneli na terenie całej Polski oraz europy.

  Nasz nowy sklep oferuje również nie tylko kompleksowa obsługę z zakresu produkcji paneli szklanych, ale również posiadamy w ofercie dodatkowe akcesoria takie jak kleje do szkła, systemy montażowe do szkła, oświetlenie LED, gotowe dekory szklane itp. Z biegiem czasu będziemy wzbogacać nasza ofertę o nowe produkty.

  Dzięki współpracy z firmami z zakresu obróbki CNC mamy możliwość  wykonania dowolnego okucia do szkła według zastosowania i potrzeb klienta. Jak i również dysponujemy możliwościami druku na wszelakich materiałach płaskich jak szkło ,plexi, drewno, metal i inne materiały . Druk wykonujemy w technologii UV o wysokiej rozdzielczości 1440dpi.

   

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

  oraz do kontaktu z nami.

   

  Zespół Axitech