AKTUALNOŚĆI

Obecnie na stronie trwają prace majace na celu poprawę funkcjonalności oraz wprowadzenie nowych produktów. Sklep w pełni działa i mozna dokonywac zakupów. Jeśli nie otrzymają Państwo zraz po zamówieniu maila z potwierdzeniem zamówienia prosimy o tym poinformować na adres biuro@axitech.pl   
 
AKTUALNOŚĆI

Obrazy podświetlaneDodajemy nowe produkty, obrazy podświetlane w dziale "Akcesoria" są to obrazy z podświetleniem pełnym w trzech wymiarach. Produkt jest gotowy do montażu w zestawie z zasilaczem oraz zawieszkami na ścianę. Obraz można również montować w innych miejscach niz sciana bez przyklajania na stałe.
 


PShowBlog Kategorie

O nas

Firma Axitech od wielu lat zajmuję się produkcją oraz sprzedażą paneli szklanych.

Posiadamy własne rozwiązania technologiczne, panele podświetlane są doskonałym tego przykładem gdzie cały produkt został przez nas opracowany w oparciu o nowoczesne rozwiązania.

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu pomiarów u klienta, produkcji według indywidualnego życzenia klienta oraz montażu. Oferujemy również możliwość wysyłki paneli na terenie całej Polski oraz europy.

Nasz nowy sklep oferuje również nie tylko kompleksowa obsługę z zakresu produkcji paneli szklanych, ale również posiadamy w ofercie dodatkowe akcesoria takie jak kleje do szkła, systemy montażowe do szkła, oświetlenie LED, gotowe dekory szklane itp. Z biegiem czasu będziemy wzbogacać nasza ofertę o nowe produkty.

Dzięki współpracy z firmami z zakresu obróbki CNC mamy możliwość  wykonania dowolnego okucia do szkła według zastosowania i potrzeb klienta. Jak i również dysponujemy możliwościami druku na wszelakich materiałach płaskich jak szkło ,plexi, drewno, metal i inne materiały . Druk wykonujemy w technologii UV o wysokiej rozdzielczości 1440dpi.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

oraz do kontaktu z nami.

 

Zespół Axitech