Zapraszamy do przeczytania artykułu na temat tanich paneli szklanych. Wyjaśniamy w nim jak nie dac sie oszukać oraz jak rozpoznać tanią poróbkę od solidnie wykonanego produktu.AKTUALNOŚĆI

Obrazy podświetlaneDodajemy nowe produkty, obrazy podświetlane w dziale "Akcesoria" są to obrazy z podświetleniem pełnym w trzech wymiarach. Produkt jest gotowy do montażu w zestawie z zasilaczem oraz zawieszkami na ścianę. Obraz można również montować w innych miejscach niz sciana bez przyklajania na stałe.
 


Współpraca z Axitech.pl

Masz firmę lub pracujesz w branży gdzie liczy się design i wysoka jakość produktu, poszukujesz partnera handlowego, producenta ,chcesz zacząć współpracę - zapoznaj się z informacjami.

Od roku 2013 jesteśmy producentem dekoracji szklanych oraz pmma tzw. plexi z bezpośrednim nadrukiem a także paneli podświetlanych opartych na nowoczesnych i energooszczednych rozwiązaniach. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, zachęcamy potencjalnych partnerów handlowych do zapoznania się z nasza ofertą. 

Współpracujemy z:

Branżą meblarską - gdzie nasze produkty są proponowane dla klientów indywidualnych.
Branżą architektoniczną - nasze produkty i rozwiązania są uwzględnianie na poziomie projektowania. 
Branżą deweloperską - szczególnie wykorzystywane są panele podświetlane na klatkach schodowych, w hotelach, w holach.

Współpracujemy również z instytucjami kultury, wystawienniczymi, muzeami, teatrami, jak i również z instytucjami państwowymi.

Posiadamy duże doświadczenie z zakresu obsługi dużych partii produkcyjnych jak i indywidualnych jednostkowych zleceń.

Korzyści płynące ze stałej współpracy:

- Proste zasady
- Atrakcyjne rabaty przy stałej współpracy
- Stałe niezmienne ceny
- Obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna
- Szybkość realizacji
- Preferencyjne warunki płatnośći