AKTUALNOŚĆI


PROMOCJA
Do 30.09.2021 obniżamy ceny na wszystkie produkty
Każdy kolejny m2 to dodatkowo -10% ceny.

Chcesz kupić do 1m2 produktu -10 % ceny. Chcesz kupić do 2m2 produktu - to za pierwszy metr zapłącisz -10% ceny a za drugi - 20% ceny . Chcesz kupic do 3m2 produktu - za pierwszy metr zapłcisz -10% ceny, za drugi - 20% ceny a za trzeci m2 - 30% ceny.


Jedynym warunkiem aby skorzystać z promocji jest dopisanie 
"Promocja 2021" w zamówieniu lub mailu.
                                           
Zapraszamy do przeczytania artykułu na temat tanich paneli szklanych. Wyjaśniamy w nim jak nie dac sie oszukać oraz jak rozpoznać tanią poróbkę od solidnie wykonanego produktu.AKTUALNOŚĆI

Obrazy podświetlaneDodajemy nowe produkty, obrazy podświetlane w dziale "Akcesoria" są to obrazy z podświetleniem pełnym w trzech wymiarach. Produkt jest gotowy do montażu w zestawie z zasilaczem oraz zawieszkami na ścianę. Obraz można również montować w innych miejscach niz sciana bez przyklajania na stałe.
 


Przeznaczenie

  Technologia

   

  Materiały:

  - Szkło bezpieczne (czyli hartowane) poddawane obróbce termicznej spełniające wymagania normy  PN-EN 12150-1 norma ta klasyfikuje szkło jako przeznaczone dla budownictwa. Nasze wyroby są produkowane ze szkła o grubości 4 mm lub 6mm. Każdy produkt ma indywidualny wymiar, jeśli zachodzi taka potrzeba wycięcie otworów itp. Krawędzie są polerowane na błysk w kształ trapezu. Po zahartowaniu nie mam już możliwości obróbki szkła tylko i wyłącznie przed hartowaniem.

  - Plexi inaczej szkło akrylowe czyli przezroczyste tworzywo sztuczne o grubości 6mm. Charakteryzuje sie bardzo dużą przezroczystością, odpornością na działanie promieni UV oraz lekkością, jej wadą natomiast jest duża podatność na zarysowania dlatego stosujemy ją tylko i wyłącznie do produkcji obrazów naściennych. Obrazy ze szkła plexiglas są wycinane laserowo przez co posiadają idealny kształ oraz linie krawedzi.

   

  Druk:

  - Drukujemy na cyfrowym ploterze UV bezpośrednio na materiale w tym wypadku na szkle przed zadrukiem szkło jest poddawane czyszczeniu oraz obróbce chemicznej. Zadruk szkła jest od krawędzi do krawędzi bez jakichkolwiek marginesów.

  Rozdzielczość wydruku to 1440 dpi (jakośc fotograficzna) specjalnie wykonane profile programowe plotera pozwalają na wykonanie druku o głębokich czerniach, nasyconych kolorach oraz delikatnych przejsciach tonalnych.

  ploter druk uv