AKTUALNOŚĆI

Obecnie na stronie trwają prace majace na celu poprawę funkcjonalności oraz wprowadzenie nowych produktów. Sklep w pełni działa i mozna dokonywac zakupów. Jeśli nie otrzymają Państwo zraz po zamówieniu maila z potwierdzeniem zamówienia prosimy o tym poinformować na adres biuro@axitech.pl   
 
AKTUALNOŚĆI

Obrazy podświetlaneDodajemy nowe produkty, obrazy podświetlane w dziale "Akcesoria" są to obrazy z podświetleniem pełnym w trzech wymiarach. Produkt jest gotowy do montażu w zestawie z zasilaczem oraz zawieszkami na ścianę. Obraz można również montować w innych miejscach niz sciana bez przyklajania na stałe.
 


PShowBlog Kategorie

Czym drukujemy W tej kategorii nie ma produktów.

Jak drukuje się grafikę na szkło.

Panele szklane oraz wszystkie produkty na których wykonywany jest nadruk drukowane są w technologii druku uv. 

Na czym polega druk uv ? Jest to metoda druku polegająca na bezpośrednim druku na szkle tuszami które utwardzane są za pomocą promieniowania uv. Dzięki temu kolory nie blakną z upływem lat, druk jest elastyczny nie podlega pęknięciom i odpryskom, barwy i kontrast są idealnie odwzorowane.

Grafikę na Panelach szklanych jak i wszystkich innych produktach drukujemy na  ploterze wielkoformatowym Agfa Anapurna H2050i LED z podświetleniem utrwalającym LED oraz najlepszym ripem sterującym Asanti 3.0. W odróżnieniu od podświetlenia utrwalającego świetlówkowego, led nie ulegają wypaleniu dzięki czemu druk ma zawsze tą samą jakość kolorów oraz trwałość .   

Ploter ze względu iż jest to najwyższy model charakteryzuje się bardzo wysoką rozdzielczością druku 1400dpi, drukuje w kolorach CMYKLcLm + biel. 

druk-na-szkle