AKTUALNOŚĆI

Obecnie na stronie trwają prace majace na celu poprawę funkcjonalności oraz wprowadzenie nowych produktów. Sklep w pełni działa i mozna dokonywac zakupów. Jeśli nie otrzymają Państwo zraz po zamówieniu maila z potwierdzeniem zamówienia prosimy o tym poinformować na adres biuro@axitech.pl   
 
AKTUALNOŚĆI

Obrazy podświetlaneDodajemy nowe produkty, obrazy podświetlane w dziale "Akcesoria" są to obrazy z podświetleniem pełnym w trzech wymiarach. Produkt jest gotowy do montażu w zestawie z zasilaczem oraz zawieszkami na ścianę. Obraz można również montować w innych miejscach niz sciana bez przyklajania na stałe.
 


PShowBlog Kategorie

Jakie wybrać szkło W tej kategorii nie ma produktów.

Jak dobrać odpowiednie szkło.

Na początek ważna informacja dla Państwa WSZYSTKIE NASZE SZKŁA SĄ HARTOWANE 

Dobór szkła powinien się odbyć według zasady im większa powierzchnia w jednej tafli tym grubsze szkło (ale nie zawsze) dlatego jeśli nie jesteście Państwo pewni jakiej grubości wygrać szkło pod szafki do kuchni lub panel szklany do łązienki prosimy o kontakt a na pewno pomożemy w wyborze. 

Dostępne szkła to 4,5,6mm grubości, aby ułatwić Państwu wybór przedstawiamy poniżej kilka przykładów.

Szkło do kuchni między szafki kuchenne, w większości przypadków zaleca się szkło o grubości 4mm ( przykładowo o wymiarach w jednej tafli 60x200cm ) często szkło jest również montowane pod okap ,parapety, wnęki okienne itd dlatego grubość szkła 4mm jest idealna do takich łączeń 

Obraz ze szkła, np do pokoju lub innego pomieszczenia lub większe powierzchnie na ścianach ( powierzchnia powyżej 1m2 ) proponuje się stosować grubość szkła 5mm aby było wytrzymalsze. 

Szkło do łazienki lub szkło z grafiką pod prysznic w takim przypadku stosujemy szkło bardzo wytrzymałe o grubości 6mm  dlatego że bęzpieczeństwo jest najważniejsze. Szkło hartowane 6mm pozwala na bezpieczne jego użytkowanie w tak wrażliwych pomieszczeniach jak łazienka, ścianki działowe czy duże przeszklone przestrzenie.